niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje gwiazda kultowego serialu!

Nie żyje gwiazda kultowego serialu!

Gwiazda amerykańskiego kina i telewizji. Polacy kojarzą ją między innymi z seriali „Prawo Burke’a”, „Bonanza” czy „Wyspa Giligana”. Aktorka zmarła w podeszłym wieku, jednak to nie on był przyczyną śmierci. Zmarła z powodu powikłań po COVID-19.

Dawn Wells zmarła 30 grudnia w wieku 82 lat. Zgon nastąpił w Los Angeles gdzie obecnie mieszkała. Informację o jej śmierci przekazał publicysta Harlan Boll. Przyczyną zgonu były komplikacje po COVID-19.

#breaking Dawn Wells, Mary Ann on ‘Gilligan’s Island,’ Dies at 82 Her publicist, Harlan Boll, said the cause was related to Covid-19.

Opublikowany przez Back to 80s Środa, 30 grudnia 2020
Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera''. Świat pogrążony w żałobie

Wells urodziła się 18 października 1938 roku w stanie Nevada. Początkowo poszła na studia na wydziale sztuk teatralnych i projektowania. Jednak swojej kariery nie łączyła z aktorstwem. Chciała się zająć modelingiem. W 1959 roku została Miss Nevada, a rok później reprezentowała rodzinny stan w czasie konkursu Miss America.

W 1960 roku zadebiutowała na ekranie jako aktorka. Sławę oraz popularność zdobyła w roli Mary Ann Summers w amerykańskim serialu „Wyspa Giligana”. W Polsce serial nie był emitowany, jednak w USA jest uznawany za jeden z najbardziej kultowych.

Wystąpiła również w produkcjach takich jak „Prawo Burke’a” czy „Słoneczny patrol”. Później na ekranie zaczęła pojawiać się coraz rzadziej. Ostatni raz widzowie mogli zobaczyć ją w 2018 roku.

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera''. Świat pogrążony w żałobie
ŹródłoOnet/Facebook

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
gwiazda
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...