poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje aktor „Barw szczęścia”! Ostatnie pożegnanie artysty

Nie żyje aktor „Barw szczęścia”! Ostatnie pożegnanie artysty

Aktor znany był z serialu emitowanego na TVP „Barwy szczęścia”, oraz kilku wystąpień teatralnych. Już w niedalekiej przyszłości odbędzie się pogrzeb Pawła Nowisza.

Nie żyje aktor
telemagazyn.pl

Nie żyje aktor

Aktor był znany przede wszystkim z takich ról, jak „Alternatywy 4”, „Kogel-mogiel”, czy też „Zmiennicy”. Niestety mężczyzna nie doczekał się premiery kolejnego filmu z jego udziałem. Żal z tym związany, podkreśliła jedna z producentek filmowych.

Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Paweł Nowisz… Na premierę czeka wciąż „Koniec świata czyli Kogel-Mogel 4” z jego udziałem… Odbędzie się już niestety bez Niego na scenie pozostanie tylko na ekranie i w pamięci widzów… – napisała Ilona Łepkowska.

Kiedy pogrzeb artysty?

Uroczystość funeralna odbędzie się 22.10.2021 r., o godz. 10.30 na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Taką informację możemy przeczytać na Facebooku.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?