niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Młoda celebrytka nie żyje! Umierała na chodniku. Wszystko przez heroinę i inne...

Młoda celebrytka nie żyje! Umierała na chodniku. Wszystko przez heroinę i inne substancje psychoaktywne

ABC7 podało tragiczną informację, o śmierci Christy Giles. Według źródeł, kobieta została wyrzucona na chodnik pod szpitalem w Los Angeles. W jej krwi zidentyfikowano heroinę i inne substancje psychoaktywne.

Barefoot and with the greatest of ease - C-Heads Magazine
Źródło:c-heads.com

Celebrytka nie żyje

Do tragedii doszło w Los Angeles w jednym z klubów nocnych. Christy Giles świętowała swoje 24 urodziny i postanowiła zaszaleć. Niestety całość przerodziła się w istny dramat i śmierć modelki.

celebrytka nie żyje
instagram.com/ @christygilesx

Porwanie i wykorzystanie

Christy Giles świętowała swoje urodziny wraz z przyjaciółką Marcelą. Po chwili do koleżanek przysiadała się grupa mężczyzn, którzy zaproponowali zabawę w innej części miasta. Na drugiej imprezie doszło do tragedii i odurzenia Christy Giles. Następnie modelka została wyrzucona z nieoznakowanego samochodu na chodnik, niedaleko szpitala w Los Angeles.

celebrytka nie żyje
instagram.com/ @christygilesx

Wyjaśnienia

Modelka od razu została zabrana do szpitala, wraz z jej przyjaciółką Marceliną, która towarzyszyła dziewczynie. Mąż Christy nie może uwierzyć w całą historię, gdyż jego partnerka nigdy nie brała narkotyków.

Dostałem wszystkie wiadomości, które wymieniła z kimkolwiek tej nocy, a ona pisała do Marceli, dziewczyny, z którą była, o 5.30 rano, mówiąc, żeby się stąd wydostać – relacjonował mąż Christy dla ABC7.

W śledztwo została zaangażowana fundacja GoFoundMe, która pomaga w odnalezieniu i zidentyfikowaniu sprawców porwań. Rodzina zmarłej jest zdania, że Christy została wykorzystana.

celebrytka nie żyje
instagram.com/ @christygilesx
NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.