poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Żona prezydenta nago! Mąż się tego nie spodziewał

Żona prezydenta nago! Mąż się tego nie spodziewał

Melania Trump jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych byłych Pierwszych Dam na świecie. Kobieta będąc nastolatką pracowała jako modelka i niejednokrotnie pozowała nago!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Melania Trump

Melania Trump pochodzi ze Słowieni. Kobieta zasłynęła jako modelka. Będąc nastolatką ukończyła Średnią Szkołę Projektowania i Fotografii w Lublanie, po czym udała się na studia na tym samym kierunku. Melania zanim zrezygnowała z zawodu modelki pozowała dla najlepszych fotografów na świecie. Niejednokrotnie kobieta występowała przed obiektywem nago, o czym możemy się przekonać na załączonych zdjęciach.

Żona prezydenta
gq-magazine.co.uk
Żona prezydenta
gq-magazine.co.uk

Po stronie męża?

Melania swojego męża poznała w 1998 roku w trakcie Fashion Week. To wtedy zaczął się ich gorący romans, któremu wszędzie towarzyszyły media. Para wzięła ślub w 2005 roku, a już w 2006 roku kobieta urodziła syna Barrona. Kiedy jej mąż został Prezydentem Stanów Zjednoczonych, Melania bardzo poważnie zastanawiała się jaką być Pierwszą Damą. Z jednej strony chciała być osobą, która jest za prawem kobiet, a z drugiej chciała wiernie wspierać męża, w jakiego każdej decyzji. Melania wypracowała kompromis. Wspierała inne kobiety, a przy tym była wierna trumpowej polityce.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Żona prezydenta
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...