piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Mąż Martyny Wojciechowskiej zatrzymany przez policje! Ma kłopoty

Mąż Martyny Wojciechowskiej zatrzymany przez policje! Ma kłopoty


Mąż Martyny Wojciechowskiej jadąc wczoraj do Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim napotkał na drodze niemałe kłopoty. Miał spotkanie z policją. Teraz czeka go zapłata zobowiązania finansowego.

,,Dopłynęłam do właściwego portu”

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych Polek. Niedawno wyszła za mąż za podróżnika i dziennikarza, Przemysława Kossakowskiego. Para tworzy bardzo szczęśliwy związek. Jak powiedziała sama Wojciechowska: ,,Dopłynęłam do właściwego portu”. Małżeństwo kilka miesięcy temu podjęło ważną decyzję. Martyna i Przemek kupili mieszkanie, gdzie przeprowadzili się z córką podróżniczki, Marysią.

Kłopoty Kossakowskiego

Przemek Kossakowski często podróżuje po Polsce. Wczoraj udał się na spotkanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim. Niestety niecały kilometr przed miejscem docelowym zatrzymała go policja drogowa. Mężczyzna kiedy tylko dostał mandat ruszył śpiesznie do ośrodka kultury w obawie, że się już spóźnił. Jak się okazało na miejscu, Kossakowski nie był jedyną osobą, która dostała tam wczoraj mandat. Na spotkaniu jeszcze kilka osób pokazało dokument z zebranymi punktami karnymi i finansowymi zobowiązaniami od dokładnie tych samych policjantów co Przemek.

Mąż Martyny Wojciechowskiej
Instagram/ @przekossakowski

Wczoraj w Wysocku Wielkim, niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury, w którym czekano na irytująco spóźniającego się prelegenta, zatrzymała nas policja drogowa. Funkcjonariusze dokonujący zatrzymania łączyli w sposób brawurowa życzliwe zrozumienie dla obywatelskiej niedoskonałości z rzeczowym profesjonalizmem.
-pan tu na spotkanie jakieś, prawda? – zagaił funkcjonariusz wypełniający urzędowy blankiet potwierdzający zobowiązanie finansowe oraz ilość punktów karnych.
Kiwnąłem głową, i napomknąłem nieśmiało, że obawiam się spóźnienia. 
-Proszę się nie martwić, nie jest Pan jedyny któremu się wydawało, że się na to spotkanie spóźni.

Pół godziny potem, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim poprosiłem o zadawanie pytań. Rękę uniosła uśmiechnięta kobieta siedząca w pierwszym rzędzie. Ucieszyłem się bo na początku spotkań na ogół nie ma pytań. 
-Słucham – życzliwie zachęciłem panią w pierwszym rzędzie. 
-Ile pan dostał punktów karnych? – zapytała
Sięgnąłem do kieszeni po mandat 
Nad głowami zebranych uniosło się kilka dłoni z urzędowymi blankietami potwierdzających zobowiązanie finansowe, oraz ilość punktów karnych.
Spotkanie przebiegło w klimacie wzajemnego zrozumienia. 

Chciałbym pozdrowić Funkcjonariuszy Policji Drogowej z Wysocka WIelkiego i jakkolwiek nie mogę obiecać że się poprawię, gdyż jako obywatel jestem niedoskonały, to chciałbym obiecać że będę się starał. Od czegoś wszak trzeba zacząć. 

Dziś spotkanie w Kościelisku… – napisał Kossakowski na swoim instagramie

Nie żyje Michnik!

Nie żyje Stefan Michnik, który oskarżony był o stalinowskie zbrodnie. Mężczyzna miał 92 lata. Zmarł w Gettysburgu.  Nie żyje...

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!
Mąż Martyny Wojciechowskiej
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...