środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Martyniuk umiera? Coraz gorszy stan zdrowia

Martyniuk umiera? Coraz gorszy stan zdrowia

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie przechodzi istny horror. Bowiem ma wiele problemów z synem, ostatnio zmarła jego teściowa, a teraz ciężki stan zdrowia jego matki nie poprawia mu humoru.

Zenek Martyniuk umiera?

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych artystów disco polo w Polsce. Mężczyzna zawsze dba o swoją rodzinę. Ostatnio matka Martyniuka przeszła zawał przez co musiała być hospitalizowana. Artysta od czasu pobytu matki w szpitalu stara się, aby przestrzegała wszelkich zaleceń lekarza, choć jak sam przyznaje nie jest łatwo.

Może będzie dobrze

Seniorka rodu nie stosuje się do zaleceń, przemęcza się i nie zażywa wszystkich leków, co zaczęło obijać się na jej zdrowiu. Teresa Martyniuk po zawale nie może dojść do pełni sił dlatego syn zapewnił, że wykupi jej najlepszy pobyt w szpitalu rehabilitacyjno-uzdrowiskowy w Supraślu na Podlasiu. Doba w takiej placówce kosztuje blisko 200 złotych.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Martyniuk umiera
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...