poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Marta Żmuda-Trzebiatowska poważnie chora! Aktorka apeluje do fanów

Marta Żmuda-Trzebiatowska poważnie chora! Aktorka apeluje do fanów

Znana polska aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska zwierzyła się swoim fanom na temat swojej choroby. Okazuje się, że zmaga się z nią od dłuższego czasu. Całkiem niedawno o tej samej chorobie wypowiedziała się Julia Wieniawa.

Trzebiatowska poważnie chora
instagram.com/ @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska poważnie chora

W podcaście Żurnalisty, aktorka miała okazję opowiadać o początku swojej kariery. Wspomniała, że nie zawsze były one łatwe, a dodatkowo często musiała zmagać się z nieprzyjemnymi objawami związanymi z Hashimoto. Niestety, celebrytka zmaga się z tą chorobą już od dłuższego czasu.

Trzebiatowska poważnie chora
instagram.com/ @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska na temat swojej choroby

Jak sama wspomniała: „W okresach kiedy dużo pracuję, mało śpię i nie pilnuję tego co jem, zawsze w pierwszej kolejności cierpi moja skóra, która jest papierkiem lakmusowym w moich zmaganiach z Hashimoto.” Gwiazda boryka się, więc z przykrymi problemami skórnymi spowodowanymi autoimmunologiczną chorobą, jaką jest Hashimoto.

Aktorka otworzyła się przed fanami

Marta Żmuda-Trzebiatowska z reguły bardzo dba o zachowanie swojej prywatności. Nie dzieli się ze światem informacjami na temat swojego małżeństwa i dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o chorobie, z którą boryka się od lat. Jak sama podkreśliła, ma świadomość, że wiele osób również to dotyczy.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?