środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Maciej Stuhr zaprasza na wódkę Jacka Sasina? Szokujące wyznanie aktora!

Maciej Stuhr zaprasza na wódkę Jacka Sasina? Szokujące wyznanie aktora!

Takiego zaproszenia nikt się nie spodziewał. Maciej Stuhr stwierdził, że w komentarzu pod swoim wpisem, że wolałby pójść na wódkę z Jackiem Sasinem niż zaufać poglądom byłej partnerki Karolaka.

Maciej Stuhr już zaszczepiony

Maciej Stuhr podzielił się w swoich mediach społecznościowych informacją, o tym, że jest już zaszczepiony. Na reakcję Violetty Kołakowskiej nie trzeba było długo czekać. Aktor nie był jej dłużny i szybko zripostował jej komentarz.

Na początku grudnia Maciej Stuhr wraz z żoną przeszli koronawirusa. Aktor wyznał wtedy, że nie miał żadnych objawów, a samą chorobę przeszedł w miarę łagodnie. Niestety jego małżonka nie miała tyle szczęścia co on. Czuła się bardzo źle. Dlatego, aby zachęcić innych do szczepień Stuhr podzielił się informacjom o tym, że on już to zrobił.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Naczelna koronasceptyczka

Maciej Stuhr pochwalił się na Facebooku, że przyjął już drugą dawkę szczepionki. Na odpowiedź Violetty Kołakowskiej naczelnej koronasceptyczki nie trzeba było długo czekać.

Udało się! Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy szczepionko-sceptyków wywołała u mnie pewną rewizję moich twardych do tej pory wolnościowych poglądów. Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w ś.p. Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, społeczeństwo, jego zdrowie, życie i prosperity, to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli przez tę grupę przyjdą kolejne fale epidemii, będę po prostu wściekły – napisał Stuhr.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Na odpowiedź Kołakowskiej nie trzeba było długo czekać.

Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane na świecie… Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje, kto jest niewolnikiem systemu, a kto jest wolną myślącą samodzielnie i czującą istotą. Kolejne fale będą bobas zaplanowane i nie ma znaczenia 'szczepionka' która nie jest szczepionką, a jak to ujęto w dzienniku ustaw 'eksperyment medyczny' także powodzenia dla wszystkim królików doświadczalnych. Namaste – napisała była partnerka Karolaka.

Riposta Stuhra rozbawiła jego fanów do łez.

Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej, znanej powszechnie opinii. Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze) niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół. Jednocześnie uprzejmie proszę wszystkich moich znajomych o spokojne komentarze w tym wątku – odpisał Stuhr.

Udało się! Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy…

Opublikowany przez Macieja Stuhr Wtorek, 11 maja 2021
Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!
ŹródłoOnet/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Stuhr
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...