poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Krzysztof Krawczyk był torturowany! Szokujące fakty

Krzysztof Krawczyk był torturowany! Szokujące fakty

Krzysztof Krawczyk junior udzielił wywiadu dla jednego z portali, gdzie wyznał, że był bity i głodzony. Jeszcze bardziej szokujące jest późniejsze wyznanie juniora że „zabrali mi tatę”.

Krzysztof Krawczyk
Źródło: „Uwaga!’ TVN screen // AG

Krawczyk był torturowany

Od śmierci gwiazdora muzyki minęło ponad pół rok. Przez ten sześciomiesięczny okres, syna wokalisty – Krzysztof junior – zdążył wyjawić wiele niewygodnych faktów. Pojawiły się również konflikty z macochom, które jeszcze bardziej zaogniły spór.

Wujek sadysta

Krzysztof Krawczyk junior wyznał, że najgorzej wspomina mieszkanie z wujkiem Andrzejem. Tamten okres wspomina jak torturę, gdzie jeden posiłek dziennie był „rarytasem”. Dodatkowo, wspomniał o przemocy domowej, której doświadczył na własnej skórze.

W domu, gdzie mieszkałem, był brat taty, przemoc i pijaństwo. To jest alternatywa? Że ja nie mogłem w domu być, że ja leżę na ziemi po ataku, który oni wywołali i mnie kopią wtedy, i biją, i śmieją się z tego? Tak robił brat taty i jego syn, który jest ode mnie 10 lat młodszy i ja może jestem większy od niego, ale on jest w pełni sprawny. To się zdarzało. Pamiętam sytuacje, gdzie leżałem na podłodze i widziałem tylko sufit, a on mnie kopał i bardzo dotkliwie okładał pięściami. Do tego nie trzeba mieć dużych mięśni. To jest sadyzm. Młodszy z nich powiedział mi, że za takie pobicia dostawał pieniądze, za to, żeby rozwalić ten dom i mnie – żalił się junior.

Ogołocony z kariery

Dalej w wywiadzie, syn wokalisty stwierdza, że „ktoś” zabrał mu ojca. Dodatkowo wyznał, że on sam również został oszukany i okradziony z kariery.

Zabrano mi ojca. To musiał zrobić jakiś bardzo zły człowiek. Zabrano mi też miejsce na scenie, ja byłem pewny wtedy, że mój tato tego chciał. Gdy patrzę na to teraz, to dla mnie jest to coraz większa zagadka. Przecież tata miał dla mnie dużo miłości. To jest takie nielogiczne. Takie bez sensu, wszystko było na odwrót. Tata to był człowiek z sercem, miał wielki gest do innych i nagle… zostałem odcięty od niego – dodaje Krzysztof.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?