poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Królowa Elżbieta II załamana! Jej syn został oskarżony o gwałt

Królowa Elżbieta II załamana! Jej syn został oskarżony o gwałt

Brytyjska rodzina królewska zmaga się z seksskandalem w roli głównej. Książę Andrzej stanie przed sądem. Oskarża się go o molestowanie seksualne nastolatki.

Czarne chmury nad rodziną królewską

Królowa Elżbieta II jest mocno zaniepokojona sytuacją w swojej rodzinie. Sama podupadła na zdrowiu. Ostatnio dowiedziała się również, że jej syn został oskarżony o molestowanie seksualne wobec 17-letniej wówczas Virginii Roberts.

Królowa Elżbieta II
bbc.com

Królowa Elżbieta II-Książę Andrzej oskarżony o gwałt

Przed kilkoma laty książę Andrzej miał się dopuścić gwałtu na nieletniej dziewczynie. Virginia, która obecnie nosi nazwisko Giuffre, oskarżyła księcia Andrzeja o wykorzystanie seksualne. Doszło do niego w 2001 roku, gdy miała 17 lat. Potwierdzono, że syn królowej Elżbiety II stanie przed sądem.

Królowa Elżbieta II
insider.com

Królowej Elżbiecie nie podoba się obecna sytuacja

Królowa brytyjska Elżbieta II nie kryje swojego przerażenia obecną sytuacją. Jej syn stanie przed sądem. Proces ma się rozpocząć między wrześniem, a grudniem 2022 roku.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?