środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura "Kiedy należy dzwonić po pogotowie?" - pyta aktorka chora na COVID-19!

„Kiedy należy dzwonić po pogotowie?” – pyta aktorka chora na COVID-19!

Aleksandra Nieśpielak to znana aktorka filmowa, teatralna oraz telewizyjna. Poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych, że choruje na COVID-19. Jej stan zdrowia od ponad tygodnia nie uległ poprawie.

Aleksandra Nieśpielak ma koronawirusa!

Aktorka sama wyrokuje, że prawdopodobnie przechodzi nową mutację koronawirusa. Czyli tak zwaną odmianę Brytyjską. Jak wspomina ma smak i węch, jednak jej stan zdrowia nie poprawia się od ponad tygodnia. Kobieta nie ma już siły, a choroba wykańcza ją każdego dnia.

COVID-19
Aleksandra Nieśpielak (źródło: jastrzabpost.pl)
Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Kiedy dzwonić po pogotowie?

Aktorka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami ze swoimi fanami na Facebooku. Poinformowała, że od 7 dni choruje na COVID-19. Przyznała, że traci cierpliwość i jest lekko zagubiona w tej sytuacji.

Coviduję siódmy dzień w łóżku bez żadnej poprawy. Kiedy się dzwoni po pogotowie? Poniżej 95??? Czy 90? W instrukcji obsługi jest o wszystkim (po angielsku) tylko nie o tym, również o dość wysokiej granicy błędu tegoż urządzenia. Poczucia humoru nie tracę, gorzej z cierpliwością – napisała na swoim Facebooku.

Trzeba powiedzieć, że w jej poście znalazła się cenna uwaga. Wszystko napisane jest w języku angielskim. Co może dawać do myślenia, ponieważ wiele starszych osób nie zna tego języka i może nie poradzić sobie z obsługą aparatury.

Okazuje się, że zawsze są jakieś powody do radości. Mam 96 cokolwiek to znaczy… Coviduję 7 dzien w łóżku bez żadnej…

Opublikowany przez Aleksandra Nieśpielak Niedziela, 21 marca 2021
Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!
ŹródłoOnet/Facebook

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...
COVID-19
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...