środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Karocą do Komunii Świętej?! Ten widok zaskoczył wszystkich!

Karocą do Komunii Świętej?! Ten widok zaskoczył wszystkich!

Komunia Święta przestaje być przeżyciem duchowym. Rodzice coraz częściej stawiają na przepych, drogie ubrania i dodatki, a także kosztowne prezenty. Tym razem była to karoca.

Królowe życia

Monika Chwajoł jest znana z programu emitowanego na antenie TTV „Królowe życia”. Pomimo, iż kobieta była bohaterką 6. edycji do dzisiaj prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje luksusowe życie.

Ostatnio pokazała zdjęcia z uroczystości Komunii Świętej jednej ze swoich córek. Impreza opływała w luksusie, a przepych widoczny był na każdym kroku. Bohaterka „Królowych życia” zadbała o najdrobniejsze szczegóły, aby jej córka poczuła się jak księżniczka.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Karoca?

Po mszy świętej Chwajoł i jej rodzina udali się do jednej z luksusowych restauracji w Krakowie. Ulice przemierzali biało-złotą karocą. Jakby tego mało na przyjęciu pojawiły się balony, wykwintne dania, a także bardzo drogie prezenty.

„Królowa życia” zadbała o to, aby zarówno jej córka jak i goście czuli się tego dnia wyjątkowo. Chciała, aby ten dzień pozostał w ich pamięci na długie lata.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
komuni
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...