sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Kultura Wstyd i żenada! Kaja Godek wygrała plebiscyt!

Wstyd i żenada! Kaja Godek wygrała plebiscyt!


Kaja Godek jest bardzo kontrowersyjną postacią w Polskich mediach. Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Jednak trzeba przyznać, że nie da się przejść obojętnie koło niej. Tym razem wygrała nagrodę, jednak nie sądzimy by była zadowolona.

Kim jest Kaja Godek?

Jest polską aktywistką antyaborcyjną, choć z wykształcenia jest anglistką nie spełnia się w swoim zawodzie. Dużo chętniej uczestniczy w życiu politycznym oraz medialnym przekonując ludzi, że aborcja zawsze jest zła, nawet gdyby matka miała umrzeć.

To właśnie ta pani jest jedną z pomysłodawczyń, aby zaostrzyć prawo antyaborcyjne. Prywatnie jest żoną i matką dwójki dzieci, z czego jedno jest chore na zespół Downa. W czasie wolnym wstawia na Facebooka swoje przemyślenia.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Wygrany plebiscyt

„Biologiczna Bzdura Roku” to plebiscyt, w którym wygrała Kaja Godek. Pokonała wszystkich przeciwników, wysuwając się na prowadzenie. Trzeba przyznać, że miała zacne towarzystwo. Wychodzi na to, że jej wypowiedzi były najbardziej bzdurne.

Pomysłodawcą akcji jest Łukasz Sakowski, który zajmuje się biologią. On przygląda się wypowiedzią ludzi ze świata mediów, a także naukowców. Po czym analizuje, która wypowiedź była najbardziej szkodliwa lub mijająca się z prawdą.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Miejsce pierwsze

W tym roku przypadło Kai Godek za stwierdzenie, że „nie ma czegoś takiego jak orientacja [seksualna]”. Twórcy konkursu wyjaśnili, że w rzeczywistości istnieje orientacja homo i heteroseksualna, oraz występowanie obu naraz, czyli biseksualna.

Reakcja na wygraną wydaje się być dobrą miną do złej gry jednak Godek postanowiła za nią podziękować na Facebooku.

No i brawo! Jest wygrana! Oczywiście moje słowa nie są żadną bzdurą, tylko faktem. Ale i tak cieszy, że więcej osób…

Opublikowany przez Kaja Urszula Godek Poniedziałek, 11 stycznia 2021
Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Pozostali kandydaci musieli przełknąć porażkę

Drugie miejsce zdobyła Joanna Scheuring-Wielgus za stwierdzenie, że „dopiero kiedy płodowi zaczyna bić serce, można mówić o życiu” Miejsce trzecie przypadło Edycie Górniak, która opowiada w swoich mediach społecznościowych o teoriach spiskowych dotyczących koronawirusa.

Jednak nominowana została za te słowa: „Jedni lekarze powiedzą, że maseczki chronią przede wszystkim, a drudzy, co te maseczki faktycznie robią, co to znaczy wdychać z powrotem CO2, który wydychamy. Wdychamy tlen, wydychamy CO2 i powinniśmy wdychać z powrotem tlen, a nie ten sam CO2, czyli wdychać własne spaliny”

Kolejnymi nominowanymi byli: Biolog Roman Zieliński za stwierdzenie: „mRNA w szczepionce RNA na COVID-19 jest tak naprawdę „super wirusem”. Publicysta Marcin Rola za słowa: „na wirusy nie da się robić szczepionek”. Restauratorka Magda Gessler za anegdotkę o cudownych właściwościach cebuli oraz sportsmenka Anna Lewandowska za teorię o smalcu gęsim.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''
ŹródłoWP/ Facebook

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...