wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Wstyd i żenada! Kaja Godek wygrała plebiscyt!

Wstyd i żenada! Kaja Godek wygrała plebiscyt!

Kaja Godek jest bardzo kontrowersyjną postacią w Polskich mediach. Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Jednak trzeba przyznać, że nie da się przejść obojętnie koło niej. Tym razem wygrała nagrodę, jednak nie sądzimy by była zadowolona.

Kim jest Kaja Godek?

Jest polską aktywistką antyaborcyjną, choć z wykształcenia jest anglistką nie spełnia się w swoim zawodzie. Dużo chętniej uczestniczy w życiu politycznym oraz medialnym przekonując ludzi, że aborcja zawsze jest zła, nawet gdyby matka miała umrzeć.

To właśnie ta pani jest jedną z pomysłodawczyń, aby zaostrzyć prawo antyaborcyjne. Prywatnie jest żoną i matką dwójki dzieci, z czego jedno jest chore na zespół Downa. W czasie wolnym wstawia na Facebooka swoje przemyślenia.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Wygrany plebiscyt

„Biologiczna Bzdura Roku” to plebiscyt, w którym wygrała Kaja Godek. Pokonała wszystkich przeciwników, wysuwając się na prowadzenie. Trzeba przyznać, że miała zacne towarzystwo. Wychodzi na to, że jej wypowiedzi były najbardziej bzdurne.

Pomysłodawcą akcji jest Łukasz Sakowski, który zajmuje się biologią. On przygląda się wypowiedzią ludzi ze świata mediów, a także naukowców. Po czym analizuje, która wypowiedź była najbardziej szkodliwa lub mijająca się z prawdą.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Miejsce pierwsze

W tym roku przypadło Kai Godek za stwierdzenie, że „nie ma czegoś takiego jak orientacja [seksualna]”. Twórcy konkursu wyjaśnili, że w rzeczywistości istnieje orientacja homo i heteroseksualna, oraz występowanie obu naraz, czyli biseksualna.

Reakcja na wygraną wydaje się być dobrą miną do złej gry jednak Godek postanowiła za nią podziękować na Facebooku.

No i brawo! Jest wygrana! Oczywiście moje słowa nie są żadną bzdurą, tylko faktem. Ale i tak cieszy, że więcej osób…

Opublikowany przez Kaja Urszula Godek Poniedziałek, 11 stycznia 2021
Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Pozostali kandydaci musieli przełknąć porażkę

Drugie miejsce zdobyła Joanna Scheuring-Wielgus za stwierdzenie, że „dopiero kiedy płodowi zaczyna bić serce, można mówić o życiu” Miejsce trzecie przypadło Edycie Górniak, która opowiada w swoich mediach społecznościowych o teoriach spiskowych dotyczących koronawirusa.

Jednak nominowana została za te słowa: „Jedni lekarze powiedzą, że maseczki chronią przede wszystkim, a drudzy, co te maseczki faktycznie robią, co to znaczy wdychać z powrotem CO2, który wydychamy. Wdychamy tlen, wydychamy CO2 i powinniśmy wdychać z powrotem tlen, a nie ten sam CO2, czyli wdychać własne spaliny”

Kolejnymi nominowanymi byli: Biolog Roman Zieliński za stwierdzenie: „mRNA w szczepionce RNA na COVID-19 jest tak naprawdę „super wirusem”. Publicysta Marcin Rola za słowa: „na wirusy nie da się robić szczepionek”. Restauratorka Magda Gessler za anegdotkę o cudownych właściwościach cebuli oraz sportsmenka Anna Lewandowska za teorię o smalcu gęsim.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”
ŹródłoWP/ Facebook

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaja Godek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...