poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Kultura Justyna Pochanke przeżyła dramat! Teraz zdecydowała się o nim opowiedzieć

Justyna Pochanke przeżyła dramat! Teraz zdecydowała się o nim opowiedzieć

Justyna Pochanke jest bardzo rozpoznawalną dziennikarką. Po odejściu Tomasza Lisa z TVN, to ona stała się twarzą „Faktów”. Dla wielu osób jej odejście było szokiem. Nikt bowiem nie wiedział co kobieta przeżywa.

W mediach od zawsze

Justyna Pochanke zaczęła swoją pracę w mediach już jako młoda dziewczyna. Swoje pierwsze kroki stawiała w „5-10-15”. Już wtedy jako nastolatka wiedziała, że media to jej świat i to z nimi chciała związać swoją przyszłość.

Dlatego swoją edukację związała z dziennikarstwem. Ukończyła je na Uniwersytecie Warszawskim, później na 6 lat związała się z Radiem Zet. Po odejściu dostała propozycję od TVN24, gdzie odniosła ogromny sukces.

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Kryzys

W pewnym momencie kobieta zaczęła przechodzić kryzys w swoim życiu, jednak nigdy tego nie pokazywała, a na antenie była w 100% profesjonalna.

Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – powiedziała po czasie.

W pewnym momencie zaczęła uczęszczać na terapię, jednak najbardziej pomogły jej surowe metody, które stosowali w stosunku do niej mąż i córka.

Wyszłam z kryzysu, trzymając za rękę bliskie osoby. Najlepsze okazały się metody chałupnicze. Mąż zamykał mnie na klucz w sypialni, córka chowała przede mną czekoladę – mówiła Pochanke.

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....
Pochanke
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!