wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Co grozi za imprezy Sylwestrowe? Policja straszy i przestrzega

Co grozi za imprezy Sylwestrowe? Policja straszy i przestrzega

31 grudnia zbliża się wielkimi krokami. Już w czwartek pożegnamy 2020 rok i przywitamy nowy, mamy nadzieje, że lepszy 2021 rok. Imprezy Sylwestrowe są nieodłącznym elementem, który towarzyszy nam co roku. Jak będzie teraz?

Rok 2020 zapadnie nam w pamięci na długi czas. Był to ciężki okres dla wielu z nas. Kronawirus wywrócił życie wszystkich ludzi na świecie. Wielu odeszło z powodu choroby, zamknięto kina, restauracje, nie możemy wyjeżdżać, a wielu ludzi straciło pracę.

Ten rok to również inne przełomy oraz zmiany. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który doprowadził do zjednoczenia kobiet i mężczyzn w walce o wolny wybór. Wybory prezydenckie, które najpierw się nie odbyły, a później miały rekordową frekwencję.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Co z Sylwestrem?

Pomimo, że premier Mateusz Morawiecki i jego rząd zorientowali się, że nie mogą wprowadzić godziny policyjnej, jednak imprezy nie powinny się odbywać. Telewizje zrezygnowały z ogromnych koncertów sylwestrowych w plenerze, a miasta z imprez, które organizowano co roku.

Wielu właścicieli lokali, w których odbywały się imprezy oraz dyskoteki próbuje obejść przepisy i zorganizować Sylwestra. Policja przestrzega przed surowymi mandatami jakie grożą za organizowanie imprez.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
imprezy
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...