sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Kultura Szok! Kolejny znany dziennikarz odchodzi ze stacji telewizyjnej. ,,Miał dosyć kłamstw''

Szok! Kolejny znany dziennikarz odchodzi ze stacji telewizyjnej. ,,Miał dosyć kłamstw”


Wielu znanych dziennikarzy rezygnuje ze swoich prac w redakcjach, ponieważ już teraz ,,nie są to miejsca dla nich”. Ostatnio głośno było o odejściu znanej prezenterki TVP, Marzeny Rogalskiej. Teraz przyszła kolej na prowadzącego programy informacyjne w TVN24.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Nowy początek…

Igor Sokołowski nie będzie już prezentował codziennych informacji na temat świata i Polski w TVN24. Mężczyzna w czwartek wieczorem wysłał pożegnalnego e-maila do kolegów z redakcji, informując, że kończy swoją przygodę z owo wspomnianą stacją. Sokołowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl powiedział, że złożył wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.

„W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję” – powiedział Igor Sokołowski.

Znowu powrócił

Mężczyzna swoją pracę w TVN24 dzielił z zadaniami powierzonymi mu w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe. Bowiem Sokołowski zajmuje się tam bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Redaktor w TVN24 pracował od 2011 do 2015 roku, prowadząc ,,Dzień na żywo” i ,,Wstajesz i wiesz”. Następnie od kwietnia 2015 do marca 2016 roku zajmował się serwisami informacyjnymi w TVP.info. Tuż po przerwaniu pracy dla Telewizji Polskiej zaczął współpracę z WP i wcielił się w rolę gospodarza programu ,,#dzieje się”. W 2018 roku Igor Sokołowski znowu powrócił do TVN24.

kłamstw

Nie tylko on

Odejście Igora Sokołowskiego to kolejna głośna rezygnacja z pracy dla TVN. Ostatnimi czasy z ze stacją rozstała się Justyna Pochanke, po 19 lat pracy. Kobieta była tam na posadzie od 2001 roku, prowadząc główne wydanie ,,Faktów”. W lipcowym e-mailu pożegnalnym napisała, że nie planowała tego, ale nieplanowane decyzje są najuczciwsze. Z TVN niedawno odeszli tacy dziennikarze i prowadzący jak Jacek Pałasiński, Szymon Jadczak i Tomasz Marzec.

,,Miał dosyć kłamstw”

Widzowie TVN24 byli bardzo zaskoczeni decyzją Igora Sokołowskiego. W internecie pojawiły się niejedne komentarze, które zarzucają stacji TVN kłamstwa przekazywane w codziennych wiadomościach. Według internautów odejście tak wielu dziennikarzy i redaktorów spowodowane jest nakłanianiem przez władzę telewizji niepublicznej do powielania nieprawdziwych informacji i przekazywaniem ich w telewizji.

kłamstw
kłamstw
kłamstw
Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...