środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia była długa i wyboista.

Długo wyczekiwane szczęście

Prezenterka TVP przyznała, że na cud czekała ponad pięć lat. Każdego dnia modliła się o spełnienie swojego największego marzenia. Dlaczego dwie kreski na teście ciążowym sprawiły, że nie mogła powstrzymać łez radości.

Nowakowska niedawno pożegnała się z widzami „Pytania na śniadanie”. Kobieta zapowiedziała, że robi sobie krótką przerwę od nagrań do czasu aż urodzi swojego synka. Niedawno jednak na łamach jednego z magazynów przyznała, że o ciąży poinformowała dość późno ze strachu.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

„Ciążowa dziewczyna”

Termin mam na połowę maja, ale do tej zmiany w życiu przygotowywałam się właściwie od małego dziecka, bo zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą. Nie bardzo wiem, skąd się to wzięło. Może dlatego, że bardzo kocham moich rodziców – mówiła w wywiadzie.

Nowakowska nigdy nie ukrywała, że bycie mamą to rola, o której marzy od dawna. Dodatkowo kobieta jest bardzo wierząca. Gdy w Polsce rozgrywały się sceny dotyczące prawa do aborcji prezenterka „PNŚ” nie chciała zajmować stanowiska.

Myślę, że każde dziecko jest w jakimś sensie wymodlone, bo przecież jest cudem, a ja zawsze byłam ciążową dziewczyną. Gdy widziałam koleżankę w ciąży, chciałam wszystkiego się od niej dowiedzieć. Wariowałam, jak to nazywam. Ale nikt nie może przekazać swoich odczuć, trzeba je przeżyć samemu. Na przykład gdy wstałam dzisiaj rano i dzidziuś zaczął się wiercić, przesuwając nóżkę, to było niesamowite uczucie, jak nie z tej ziemi. A ja cały czas się o dziecko modlę, o dobry poród. I żeby był zdrowy, żeby wyrósł na szczęśliwego, mądrego mężczyznę. Ale wiem, że pokocham też wszystkie jego niedoskonałości i będzie kochany bezinteresownie za to, jaki jest. – dodała.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada
ŹródłoOnet/Viva

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Nowakowska
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...