poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Gwiazdor TVN miał poważny wypadek! Ma ogromne problemy z alkoholem

Gwiazdor TVN miał poważny wypadek! Ma ogromne problemy z alkoholem

Gwiazdor TVN zmaga się z nałogami. Od niedawno próbuje porzucić uzależnienia, ale czasami bywa ciężko. Mężczyzna przyznał się, że miał wypadek pod wpływem alkoholu.

Gwiazdor TVN
instagram.com/ @qczaj

Gwiazdor TVN i problemy z alkoholem

Daniel Kuczaj bardzo często pojawią się w programach TVN. W mediach społecznościowych również nie jest go mało. Trener znany jest pod nazwą Qczaj. Mężczyzna udziela porad i pokazuje jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jego życie tylko pozornie usłane jest różami. Kuczaj ostatnio przyznał się, że ma ogromne problemy z uzależnieniami, a depresja mu nie pomaga przezwyciężyć chęci powrotu do nałogów.

Gwiazdor TVN
instagram.com/ @qczaj

,,Jestem słaby”

W ubiegłym roku trener przyznał się, że zmaga się z uzależnieniem od alkoholu: ,,W ogóle mam problem z uzależnieniami. Alkohol był takim wyjściem, kiedy myślałem: „Ja jestem miernotą, jestem słaby”. To były takie moment, kiedy wydawało mi się, że jestem nikim”

Gwiazdor TVN
instagram.com/ @qczaj

Quczaj miał wypadek w Dubaju

Daniel Kuczaj wyznał, że miał wypadek w Dubaju po wpływem alkoholu: ,,Powiedziałam sobie, że od dwudziestego siódmego nic nie piję. Od tamtego czasu tylko raz się nadupcyłem. Nadupcyłem się do tego stopnia, że zęba straciłem. To było na urodzinach mojej przyjaciółki w Dubaju”

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?