niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura "Gdybym wiedział, że dostanę taką karę to bym ją zgwałcił" wściekły Johnson...

„Gdybym wiedział, że dostanę taką karę to bym ją zgwałcił” wściekły Johnson po wyroku!

Adam Johnson znalazł przepis na to jak zniszczyć sobie życie oraz karierę. Jego nieodpowiedzialność i lekkomyślność doprowadziły do upadku tego nad czym pracował latami.

Johnson mógł prowadzić bardzo wystawne życie, zarabiając ogromne miliony. Miał wielki talent, ale wolał dokonywać złych wyborów. Miał rodzin, grał w angielskiej Premier League oraz trafił do reprezentacji. Idealny obrazek legł w gruzach gdy wyszły na jaw jego skłonności.

Pierwszy trener porównywał go do Ryana Giggsa, legendarnego piłkarza. Media często wspominały, że młody piłkarz ma szanse zagrać w Realu Madryt. Ostatecznie wylądował w Manchesterze City.



15-letnia fanka

W 2014 roku, gdy partnerka piłkarza była w ciąży ten poznał przez media społecznościowe 15-letnią dziewczynę, która był fanką Sunderlandu. Początkowo ich znajomość nie miała w sobie niczego podejrzanego. Wszystko zaczęło się od pierwszego spotkania z fanką. Dziewczyna poprosiła o autograf i koszulkę, później doszło do następnego spotkania.

Siedzieli razem w samochodzie piłkarza. Korzystając z chwili dla siebie zaczęli się całować. Ich znajomość zmieniła się w bliższą relację. Dziewczyna po jakimś czasie do wszystkiego przyznała się rodzicom. Jak się później okazało w SMS-ach Adam Johnson pisał dziewczynie, że chce czegoś więcej niż pocałunku.

Zarzuty

2 marca 2015 roku piłkarz został zatrzymany pod zarzutem współżycia seksualnego z małoletnią. Przeszukano wtedy jego dom, w którym znaleziono broń. W toku śledztwa okazało się, że ma na nią pozwolenie.

Początkowo Anglik nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. Ostatecznie przyznał się do jednej czynności seksualnej z dzieckiem i jednej czynności uwodzenia. Po procesie piłkarz został uznany za winnego oraz skazany na sześć lat pozbawienia wolności oraz 50 tysięcy funtów.

Johnson uważa, że został skazany na zbyt długi wymiar kary, a sąd zrobił to tylko dlatego, że był rozpoznawalny. W więzieniu powiedział, że nie wiedział ile dziewczyna miała lat.

Gdybym wiedział, że dostanę tak wysoką karę więzienia, to zgwałciłbym ją. Nie zdążyłem nawet wyciągnąć swojego interesu ze spodni. Dotykałem ją praktycznie wszędzie, ale nie bzykałem się z nią – miał powiedzieć do jednego ze współwięźniów.

ŹródłoOnet/ Wp/ BBC

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...