środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura "Gdyby nie moja żona, to bym cię brał". Kolejne skandale z Łódzkiej...

„Gdyby nie moja żona, to bym cię brał”. Kolejne skandale z Łódzkiej Filmówki wychodzą na jaw!

Aktorka znana z takich produkcji jak „Stulecie winnych”, „Na dobre i na złe” czy „Zakochani po uszy” ujawnia kolejne fakty dotyczące Łódzkiej Filmówki. Przez lata wszystko było zamiatane pod dywan, teraz skandale wychodzą na jaw.

Zaczęło się od listu

Pierwsza głos odważyła się zabrać Anna Paliga, która napisał list otwarty, w którym opisała sytuacje, które działy się podczas jej studiów. Po jej publikacji pojawiły się kolejne osoby, które opowiedziały co dzieje się za murami szkoły. Ofiarami nadużyć mieli być również między innymi Zofia Wichłacz, Maria Dębska czy Dawid Ogrodnik.

Kolejne ofiary zaczynają wyjawiać nam prawdę co działo się za zamkniętymi drzwiami. Aktorzy opisują sytuacje, które brzmią niemożliwie. Do sprawy odniósł się nawet były rektor, który zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Jednak, jeśli tyle osób potwierdza, że działo się tam źle musi w tym być chociaż ziarnko prawdy.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

List Zuzanny Lit

Przekraczana była też notorycznie nasza intymność. Byłam świadkiem kilkukrotnie sytuacji, w której profesor pod pretekstem pokazania, „jak ma wyglądać scena”, zwyczajnie zmacał moje koleżanki. Podczas prób usłyszałam od mojego profesora: „Ty nie z jednego pieca chleb jadłaś”, „nie udawaj takiej świętej”, i takie wypowiedzi pojawiały się przez cały okres studiów. Ten sam profesor po zimowych egzaminach podczas wspólnego świętowania zdanej sesji wziął mnie na rozmowę i powiedział: „gdyby nie moja żona, to bym cię brał”. Moi koledzy w momencie, w którym nie potrafili czegoś zagrać, byli wyśmiewani i zawstydzani. Że są c**a nie facet, że nie potrafią złapać kobiety – napisała w swoim wpisie Lit.

Aktorka opisała sytuację profesora, który „karmił się konfliktami”, potrafił nastawić przeciwko jednej osobie całą grupę. Z jej relacji wynika, że sama padła ofiarą takiej praktyki.

Szanowni przyszedł czas, mojej opowieści, a propos studiów na Wydziale Aktorskim PWSFTViT. W odniesieniu do listu Anna…

Opublikowany przez Zuzannę Lit Poniedziałek, 22 marca 2021
Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Filmówki
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...