środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Filip Chajzer postanowił podzielić się z fanami informacją o swoim stanie zdrowia

Filip Chajzer postanowił podzielić się z fanami informacją o swoim stanie zdrowia

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Mężczyzna wykorzystuje swoje zasięgi w szczytnych celach, teraz przy okazji opowiedział o swojej chorobie.

Zbiórka pieniędzy dla Wiktora

Filip Chajzer to dość kontrowersyjna postać. Przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony. Jednak trzeba mu przyznać, że potrafi wykorzystać swoją popularność w szczytnych celach. Często angażuje się w zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci czy dla dla żołnierzy walczących w Powstaniu Warszawskim.

Tym razem wykorzystując swoje zasięgi dziennikarz postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy dla Wiktora. Chłopiec w listopadzie usłyszał diagnozę, która zmieniła jego życie. 12-letni Wiktor ma bardzo rzadkiego i wysoce złośliwego guza mózgu.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Pomaganie daje siłę?

Filip Chajzer przy okazji podziękowań wszystkim którzy zaangażowali się w zbiórkę opowiedział o swojej chorobie. Wczoraj poinformował, że udało się zebrać 9,5 miliona złotych. Przyznał również, że od roku cierpi na depresję.

„Wiktor. Chcę Ci podziękować. Nawet nie wiesz jak jesteś dla mnie ważny. To będzie osobiste” – zaczął swój post Chajzer. Opowiedział o tym, że od stycznia ubiegłego roku mierzy się z depresją. Wspomniał również, że pomaganie jest dla niego pewnym rodzajem terapii i daje mu ogromną siłę, aby wstać z łóżka i działać.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Chajzer
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...