poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Dramat popularnej aktorki! Przeszła poważną operację mózgu. ,,Nie wiem, ile czasu mi...

Dramat popularnej aktorki! Przeszła poważną operację mózgu. ,,Nie wiem, ile czasu mi zostało”

Znana aktorka przeszła istny horror. Zemdlała na podczas nagrań filmowych. Okazało się, że konieczna była natychmiastowa operacja. Aktorka jak sama przyznała, ,,nie wie ile czasu jej zostało”

Dramat popularnej aktorki
instagram.com/ @betalenska

Dramat popularnej aktorki

Dramat Alżbety Lenskiej zaczął się w 2018 roku, kiedy to na planie straciła przytomność. Natychmiast udzielono jej pomocy i przewieziono do szpitala. Lekarze stwierdzi pękniętego tętniaka w mózgu. Konieczna była natychmiastowa operacja. Lekarzom cudem udało się uratować życie aktorki.

Lepiej niż kiedyś 

Ostatnio aktorka była gościem w porannym programie „Dzień dobry TVN”. Zdradziła tam jak czuje się po chorobie: ,,Czuję się bardziej aktywna niż wcześniej. Niektórzy mi mówią, że zwariowałam, bo wykorzystuję każdy dzień. Kiedyś się bardziej wstydziłam, bałam mówić o pewnych rzeczach.”

Dramat popularnej aktorki
instagram.com/ @betalenska

,,Nie wiem, ile czasu mi zostało”

Artystka jak sama przyznała, cieszy się z każdego dnia, ponieważ nie wie ile czasu jej zostało: ,,Teraz nigdy nie wiem, ile czasu mi zostało, bo bardzo się zmierzyłam z tym trzy lata temu. Bardzo się cieszę, że mam każdy dzień w gratisie. Zawsze mi się wydaje, że jestem w gratisie na ziemi.”

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?