wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Dramat legendarnej piosenkarki! Od roku nie może pojechać do domu!

Dramat legendarnej piosenkarki! Od roku nie może pojechać do domu!

Urszula Dudziak wyznała ostatnio, że od roku nie może pojechać do swojego domu. Zdaje sobie sprawę, że koronawirus jest niebezpieczny dlatego stara się nie narzekać i korzystać z uroków Polski.

Życie na dwa domy

Urszula Dudziak od lat dzieli swoje życie pomiędzy dwa domy. Jej serce jest w Polsce jednak cząstka jej została w USA. Od roku ze względu na koronawirusa nie może polecieć do swojego domu na Manhattanie.

Ponad rok nie byłam w USA. Wróciłam do Polski w styczniu 2020 roku. Zdążyłam przylecieć do kraju chwilę przed wybuchem pandemii. Dawniej bez przerwy krążyłam między Nowym Jorkiem a Polską. Powoli brakuje mi Nowego Jorku, choć kocham Warszawę i kocham wieś na którą uciekam od zgiełku miasta… Nie lubię narzekać, więc cieszę się po prostu każdą chwilą – powiedziała „Super Expressowi” piosenkarka.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Nie może narzekać na brak pracy

Artystka w Polsce nie może narzekać na brak zajęć. Do niedawna większość jej czasu wypełniał program „The Voice Senior”, gdzie była jurorem oraz trenerem swojej drużyny. Dudziak pracuje również nad kolejnymi utworami oraz autorską książką.

Ja się nigdy nie nudzę. Zawsze każdy czas wykorzystuję dla własnej przyjemności… Na szczęście mam co robić. Posiadam pokaźne archiwum zdjęć i filmów, będę je sortować, a potem zabieram się do pracy nad książką i nad muzyką. W domu na wsi mam swoje instrumenty i zamierzam znowu na nich szaleć – podkreśliła piosenkarka.

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!
ŹródłoSE/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dom
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...