poniedziałek, 18 października, 2021
Godzinnik.pl Kultura Dramat Antka Królikowskiego! Ojciec Joanny Opozdy chce zabić ją i nienarodzone dziecko?

Dramat Antka Królikowskiego! Ojciec Joanny Opozdy chce zabić ją i nienarodzone dziecko?


Rodzina Joanny Opozdy przeżywa prawdziwy kryzys. Ojciec modelki opublikował rozmowy z Antkiem Królikowskim. Mężczyzna w prywatnych wiadomościach oskarża męża swojej córki o brak pomocy z ich strony.

Ojciec Joanny Opozdy
instagram.com/ @antek.krolikowski

Zły stan zdrowia Opozdy

Kilka dni temu ojciec Opozdy miał poważny wypadek. Jak sam napisał w mediach społecznościowych: ,,Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny, to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi, to w końcu tutaj umrę. Mało pamiętam, co się wtedy działo. Wiem, że spadłem z balkonu, a kiedy obudziłem się w szpitalu, byłem w tak ciężkim stanie, że przyjąłem ostatnie namaszczenie. Po jakimś czasie poczułem się lepiej, ale teraz znów jest dramat – moja noga dosłownie zaczyna gnić, boję się, że niedługo wda się sepsa”

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Ojciec Joanny Opozdy oskarża rodzinę

Dariusz Opozda pierze publicznie brudy jego rodziny i oskarża najbliższe mu osoby o brak zainteresowania: ,,Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę”

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Wiadomość do Królikowskiego

Ojciec Opozdy w mediach społecznościowych napisał do Królikowskiego: ,,1. To za moje pieniądze bez mojej wiedzy i zgody tak ładnie bawiłeś się na swoim weselu. 2. Kreacje moich córek i żony też były opłacone za moje pieniądze. 3. Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. 4. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. 5. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę.”

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Żona Dariusz Opozdy reaguje

Matka Joanny Opozdy również zabrała głos: ,,Dariusz Opozda to człowiek naduzywajwcy przemocy i alkoholu. Wiele lat próbowałam mu pomoc wysyłając na terapie, szukając ośrodków, bezskutecznie. Darek wyrządził ogromna krzywdę mnie i naszym dzieciom. Teraz doszło do tego ze spowodował wypadek na motorze w którym wraz z nim brała udział jego 24 letnia partnerka, jak widzicie na załączonych zdjęciach jej również stała się krzywda. Oboje są aktualnie w szpitalu. To właśnie ten wypadek jest przeczyna jego aktualnego stanu zdrowia i pobytu w szpitalu, chodź sam w swoim poście pisze ze „wypadł z balkonu, obudził się w szpitalu i nic nie pamięta” Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy – zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam ze jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc.”

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Dariusz Opozda wynajął bandytów

Małgorzata Opozda wyznała, że jej mąż nasyłał bandytów: ,,Dariusz Opozda wynajął bandytów, których zaczął nasyłać na mnie i moja córkę, Joannę, która jest w ciąży. Powiedział, że zrobi wszystko, żeby zniszczyć jej życie, bo stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. Sprawa została zgłoszona na policję. Dariusz Opozda w akcie desperacji postanowił wykorzystać popularność mojej córki i jej męża Antoniego, by móc dalej bezkarnie szykanować nas i próbować niszczyć nam życia. Wbrew temu, co pisze, nie chodzi tu wcale o powrót do Polski. Jest to rodzaj zemsty za to, że kiedy odkryłam jego zdrady, wystąpiłam o rozwód”

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Do sieci trafiły nagie zdjęcia żony ministra. Nie od dziś wiadomo, że kobieta nie boi się zabierać głosu w mediach. Tym razem...

Znana, była posłanka trafi do więzienia?! Ujawniono szokujące nagrania

Była posłanka zostanie pogrążona? Wszystko przez zeznania jednego ze świadków. Kobieta w czasie pandemii wystawiała pracownicom ,,lewe'' zwolnienia, aby uchronić załogę przed...

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski

Prezydent Warszawy w mediach społecznościowych podzielił się tragiczną wiadomością. Zmarł powstaniec warszawski. Miał 96 lat.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

Prawo i Sprawiedliwość troszczy się o zdrowie Polaków. W najbliższym czasie pojawią się ogromne zmiany. Czy to już koniec alkoholu?

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
Ojciec Joanny Opozdy

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.