czwartek, 20 stycznia, 2022
Godzinnik.pl Kultura Dramat Antka Królikowskiego! Ojciec Joanny Opozdy chce zabić ją i nienarodzone dziecko?

Dramat Antka Królikowskiego! Ojciec Joanny Opozdy chce zabić ją i nienarodzone dziecko?

Rodzina Joanny Opozdy przeżywa prawdziwy kryzys. Ojciec modelki opublikował rozmowy z Antkiem Królikowskim. Mężczyzna w prywatnych wiadomościach oskarża męża swojej córki o brak pomocy z ich strony.

Ojciec Joanny Opozdy
instagram.com/ @antek.krolikowski

Zły stan zdrowia Opozdy

Kilka dni temu ojciec Opozdy miał poważny wypadek. Jak sam napisał w mediach społecznościowych: ,,Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny, to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi, to w końcu tutaj umrę. Mało pamiętam, co się wtedy działo. Wiem, że spadłem z balkonu, a kiedy obudziłem się w szpitalu, byłem w tak ciężkim stanie, że przyjąłem ostatnie namaszczenie. Po jakimś czasie poczułem się lepiej, ale teraz znów jest dramat – moja noga dosłownie zaczyna gnić, boję się, że niedługo wda się sepsa”

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Ojciec Joanny Opozdy oskarża rodzinę

Dariusz Opozda pierze publicznie brudy jego rodziny i oskarża najbliższe mu osoby o brak zainteresowania: ,,Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę”

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Wiadomość do Królikowskiego

Ojciec Opozdy w mediach społecznościowych napisał do Królikowskiego: ,,1. To za moje pieniądze bez mojej wiedzy i zgody tak ładnie bawiłeś się na swoim weselu. 2. Kreacje moich córek i żony też były opłacone za moje pieniądze. 3. Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. 4. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. 5. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę.”

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Żona Dariusz Opozdy reaguje

Matka Joanny Opozdy również zabrała głos: ,,Dariusz Opozda to człowiek naduzywajwcy przemocy i alkoholu. Wiele lat próbowałam mu pomoc wysyłając na terapie, szukając ośrodków, bezskutecznie. Darek wyrządził ogromna krzywdę mnie i naszym dzieciom. Teraz doszło do tego ze spowodował wypadek na motorze w którym wraz z nim brała udział jego 24 letnia partnerka, jak widzicie na załączonych zdjęciach jej również stała się krzywda. Oboje są aktualnie w szpitalu. To właśnie ten wypadek jest przeczyna jego aktualnego stanu zdrowia i pobytu w szpitalu, chodź sam w swoim poście pisze ze „wypadł z balkonu, obudził się w szpitalu i nic nie pamięta” Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy – zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam ze jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc.”

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Dariusz Opozda wynajął bandytów

Małgorzata Opozda wyznała, że jej mąż nasyłał bandytów: ,,Dariusz Opozda wynajął bandytów, których zaczął nasyłać na mnie i moja córkę, Joannę, która jest w ciąży. Powiedział, że zrobi wszystko, żeby zniszczyć jej życie, bo stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. Sprawa została zgłoszona na policję. Dariusz Opozda w akcie desperacji postanowił wykorzystać popularność mojej córki i jej męża Antoniego, by móc dalej bezkarnie szykanować nas i próbować niszczyć nam życia. Wbrew temu, co pisze, nie chodzi tu wcale o powrót do Polski. Jest to rodzaj zemsty za to, że kiedy odkryłam jego zdrady, wystąpiłam o rozwód”

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik
NEWSLETTER

Będzie wojna? Generał broni ostrzega przed możliwymi scenariuszami

Mirosław Różański udzielił ciekawego wywiadu portalowi BusinessInsider.com. Jakie scenariusze dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego przewiduje generał broni rezerwy Wojska Polskiego?

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Przemysław Czarnek uznawany jest za najgorszego ministra edukacji w historii. Wokół niego wciąż wybuchają kolejne kontrowersje. Tym razem polityk po raz kolejny...

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]

Wczoraj, 19 stycznia, policjanci z poznańskiego archiwum X udostępnili nagranie, na którym słychać głos pedofila, który wykorzystał seksualnie dwie nastolatki. Sytuacja miała...

Myśliwy pomylił dzika z nastolatkiem. Nie żyje 14-latek

19 stycznia br. w Sądzie Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch., mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie 14-latka z Kazachstanu. Do...

Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie śmierci Izy z Pszczyny! Prawda szokuje

Śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny poruszyła całym krajem. Kobieta zmarła w 22. tygodniu ciąży z powodu wstrząsu septycznego. Według rodziny zmarłej lekarze...

Bestia z północy nadciąga! Niebezpieczne dni dla Polski

Dotychczas zima w Polsce była stosunkowo łagodna, lecz była to dosłownie cisza przed burzą. Jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?

Nastolatkowie na mrozie znaleźli niemowlę! Trwają poszukiwania rodziców

Kilku nastolatków wybrało się na spacer w okolicach wsi Sosnówka w obwodzie nowosybirskim. Idąc jedną z ulicą usłyszeli łkanie. Myśleli, że ktoś...

Milioner zamordowany we własnym domu. Skradziono jego majątek

Do zabrodni doszło w nocy ze środy na czwartek w domu jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Śmiertelnie pobito 79-letniego Tadeusza K. Z jego...

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedziała o swojej dawnej miłości i śmierci chłopaka, która była niezwykle tragiczna.