środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura "Chcieliście, żeby była chudsza?! Będzie chudsza!". Oburzony graficiarz poprawia mural z Anną...

„Chcieliście, żeby była chudsza?! Będzie chudsza!”. Oburzony graficiarz poprawia mural z Anną Przybylską!

W Gdańsku pojawił się mural z podobizną Anny Przybylskiej. Internauci nie kryli, że wygląda on źle. Dlatego graficiarz postanowił poprawić swoje dzieło, a Ania będzie chudsza.

Podobna?

Z muralem z podobizną Anny Przybylskiej stoi Piotr „Tuse” Jaworski. Mężczyzna w mediach społecznościowych pochwalił się swoim najnowszym dziełem. Potem spadła na niego fala krytyki. Internauci nie ukrywali, że kobieta nie jest tam podobna do siebie.

chudsza
Pierwszy mural przed poprawkami artysty (źródło: Instagram)
Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Sporo do poprawy!

Anna Przybylska pewnego rodzaju ikoną i miała wielu fanów, dlatego pomysł muralu był trafiony. Niestety Przybylska nijak była do siebie podobna. Internauci oskarżali artystę o źle wykonaną pracę. Początkowo Jaworski był wściekły.

Później przemyślał sprawę i uznał, że „jest człowiekiem i może się mylić”. Dlatego postanowił poprawić swoją pracę. Wyszczuplił optycznie twarz zmarłej aktorki i powiększył jej oczy, aby bardziej przypominała aktorkę, którą większość pamięta.

chudsza
Poprawiony mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej (źródło: Instagram)
Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
chudsza
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...