wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Chajzer nie wytrzymał! Zabrał głos w sprawie sylwestra TVP!

Chajzer nie wytrzymał! Zabrał głos w sprawie sylwestra TVP!

Jedyna telewizja, która zdecydowała się na organizację plenerowej imprezy sylwestrowej jest Telewizja Polska. Filip Chajzer skomentował wyczyny TVP.

Impreza sylwestrowa TVP ma odbyć się 31 grudnia w Ostródzie. Zamiast publiczności mają się tam pojawić dobrze bawiący statyści, którzy dostaną marną stawkę za kilka godzin tańca na dworze. Statyści mają „dobrze się ruszać” do hitów Zenona Martyniuka czy Cleo.

Większość Polaków spędzi sylwestra w domu na kameralnych imprezach, w łóżku lub na kanapie. Obostrzenia, które wprowadzono skutecznie zniechęciły do zabawy. Są zakazy, które nie każdego obowiązują. Telewizja Polska zalicza się do tych, którzy nie mają zakazu przemieszczania, korzystania z hoteli czy zgromadzeń.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

TVP może więcej?

TVP nie widzi przeszkód w zorganizowaniu plenerowego sylwestra. Cała impreza odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie. Co prawda mieszkańcy nie będą mogli bawić się na widowni, ponieważ ich obowiązuje zakaz przemieszczania, ale Telewizja Polska znalazła i na to sposób. Na Sylwestrze Marzeń będą bawić się opłaceni statyści. Sprawę nagłośnił dziennikarz Filip Chajzer na swoim Instagramie.

Statyści szukani od zaraz

Filip Chajzer wyśmiał TVP na swoim profilu na Instagramie. Pokazał tam SMSa, w którym podana jest dosyć niska stawka za kilka godzin pracy. 200 zł i transport z Warszawy do Ostródy. Za taką stawkę statyści mają spędzić 16 godzin w pracy, najpierw w autobusie, później na „dobrej zabawie”, później znowu w autobusie. 12,5 zł za godzinę pracy to mniej niż za średnia krajowa.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Chajzer
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...