wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura CELEBRYCI Znana dziennikarka zmaga się z bardzo ciężką chorobą. ,,Chyba się zesrałam''

Znana dziennikarka zmaga się z bardzo ciężką chorobą. ,,Chyba się zesrałam”

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarek. Od kilku lat zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Wreszcie doważyła się opowiedzieć o tym jak żyje.

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Ciężkie chwile

Dziennikarka zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Towarzyszą temu niespodziewane biegunki, wymioty, krępujące odgłosy i zapachy. Kobieta prócz dolegliwości w jelitach ma zmiany skórne takie jak swędzenie i piodermia zgorzelinowa. Młynarska powiedziała, że życie z tą chorobą nie jest łatwe, kiedyś zabrało jej to poczucie atrakcyjności i zbudowania na nowo chęci do życia.

To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie. Ostatnio doszły do tego koszmarne bóle stawów. Kiedy to wszystko razem zwala się na głowę i kiedy następuje zaostrzenie, to – proszę mi wierzyć – myślenie o tym, żeby być atrakcyjną seksualnie, jest totalnie poza zasięgiem – Mówiła Młynarska.

Upsss…

Odkrycie owej choroby u Młynarskiej nie było łatwe. Pierwsze objawy pojawiły się kiedy dziennikarka wyjechała z partnerem na romantyczne wakacje do Włoch. To tam przeszła istny horror. Tuż po wyjściu z restauracji zaczęła się bardzo źle czuć, a kilka minut potem zwróciła całą kolację. Dziennikarka przyznaje, że ten wyjazd był prawdziwym testem miłości między nią, a jej partnerem.

To był pierwszy wyjazd z przyszłym mężem. Miało być niezwykle romantycznie, a więc kolacja z owocami morza, potem spacer do fontanny Di Trevi. Jednak tuż po wyjściu z restauracji zaczęłam wymiotować. Zarzygałam całą ulicę! Przy fontannie podeszła do nas policja, żeby sprawdzić, co się dzieje. A koło mnie stał mój przyszły mąż i trzymał mnie za rękę. Oczywiście nie było mu przyjemnie – wybrał się z narzeczoną do Rzymu i chciał, żeby to był wspaniały weekend. Tymczasem z powodu mojej choroby, o której jeszcze wtedy nie wiedziałam, wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Naszym jedynym celem stało się zorganizowanie mi pomocy, dotarcie do hotelu i dotrwanie do rana. To był koszmar. Dziś wiem, że tak może wyglądać typowy wyjazd pacjenta z chorobą Leśniowskiego-Crohna – opowiada dziennikarka.

Dystans to podstawa

Agata Młynarska zaznacza, że do tej choroby trzeba podjeść z dystansem, ponieważ nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Dziennikarka przyznaje, że specjalnie używa tak mocnych i dosadnych słów, aby podkreślić to, że łatwiej jej znieść tę okropną chorobę. Kobiety do wszelkich sytuacji jakie jej towarzyszą podchodzi z poczuciem humoru. Świadczą o tym jej słowa, kiedy niespodziewanie się wypróżni mianowicie mówi, że „chyba się zesrała”.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dziennikarka
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...