sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura CELEBRYCI Znana dziennikarka zmaga się z bardzo ciężką chorobą. ,,Chyba się zesrałam''

Znana dziennikarka zmaga się z bardzo ciężką chorobą. ,,Chyba się zesrałam”


Agata Młynarska jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarek. Od kilku lat zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Wreszcie doważyła się opowiedzieć o tym jak żyje.

Nie żyje aktor znany z TVP! Miał 69 lat

Ciężkie chwile

Dziennikarka zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Towarzyszą temu niespodziewane biegunki, wymioty, krępujące odgłosy i zapachy. Kobieta prócz dolegliwości w jelitach ma zmiany skórne takie jak swędzenie i piodermia zgorzelinowa. Młynarska powiedziała, że życie z tą chorobą nie jest łatwe, kiedyś zabrało jej to poczucie atrakcyjności i zbudowania na nowo chęci do życia.

To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie. Ostatnio doszły do tego koszmarne bóle stawów. Kiedy to wszystko razem zwala się na głowę i kiedy następuje zaostrzenie, to – proszę mi wierzyć – myślenie o tym, żeby być atrakcyjną seksualnie, jest totalnie poza zasięgiem – Mówiła Młynarska.

Upsss…

Odkrycie owej choroby u Młynarskiej nie było łatwe. Pierwsze objawy pojawiły się kiedy dziennikarka wyjechała z partnerem na romantyczne wakacje do Włoch. To tam przeszła istny horror. Tuż po wyjściu z restauracji zaczęła się bardzo źle czuć, a kilka minut potem zwróciła całą kolację. Dziennikarka przyznaje, że ten wyjazd był prawdziwym testem miłości między nią, a jej partnerem.

To był pierwszy wyjazd z przyszłym mężem. Miało być niezwykle romantycznie, a więc kolacja z owocami morza, potem spacer do fontanny Di Trevi. Jednak tuż po wyjściu z restauracji zaczęłam wymiotować. Zarzygałam całą ulicę! Przy fontannie podeszła do nas policja, żeby sprawdzić, co się dzieje. A koło mnie stał mój przyszły mąż i trzymał mnie za rękę. Oczywiście nie było mu przyjemnie – wybrał się z narzeczoną do Rzymu i chciał, żeby to był wspaniały weekend. Tymczasem z powodu mojej choroby, o której jeszcze wtedy nie wiedziałam, wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Naszym jedynym celem stało się zorganizowanie mi pomocy, dotarcie do hotelu i dotrwanie do rana. To był koszmar. Dziś wiem, że tak może wyglądać typowy wyjazd pacjenta z chorobą Leśniowskiego-Crohna – opowiada dziennikarka.

Dystans to podstawa

Agata Młynarska zaznacza, że do tej choroby trzeba podjeść z dystansem, ponieważ nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Dziennikarka przyznaje, że specjalnie używa tak mocnych i dosadnych słów, aby podkreślić to, że łatwiej jej znieść tę okropną chorobę. Kobiety do wszelkich sytuacji jakie jej towarzyszą podchodzi z poczuciem humoru. Świadczą o tym jej słowa, kiedy niespodziewanie się wypróżni mianowicie mówi, że „chyba się zesrała”.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
dziennikarka
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...