środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Były prezydent nie daje Polakom szans. Tak źle jeszcze nam nie życzył

Były prezydent nie daje Polakom szans. Tak źle jeszcze nam nie życzył

Aleksander Kwaśniewski jest politykiem, dziennikarzem i byłym prezydentem, który piastował ową posadę w latach 1995-2005. Ostatnio udzielił wywiadu w programie „Tłit” Wirtualnej Polski. Jego wypowiedzi były kontrowersyjne i mało optymistyczne.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Trudne pytanie

Prowadzący programu ,,Tłit” zapytał byłego prezydenta o to, czy nadchodzące Euro 2020 choć na chwilę przytłumi temat polityki, który jest obecny w naszym kraju. Kwaśniewski dał do zrozumienia słuchaczom jak i prowadzącemu, że reprezentacja Polski jak i kibice na pewno nie będą zadowoleni z końcowego wyniku, ponieważ polska drużyna nie jest tak dobra jak kiedyś.

Myślę, że Polska reprezentacja będzie przeżywała trudne chwile. Nie wydaje mi się, żeby stopień zgrania i pewności siebie był tak wysoki, jak mógłby być w przeszłości – powiedział były prezydent w programie „Tłit”.

Euro 2020 – już niedługo

Euro 2020 to szesnasty turniej piłki nożnej mężczyzn. Mistrzostwa miały się odbyć rok temu, ale zostały przełożone przez COVID-19. Pierwszy mecz zostanie rozegrany przez Włochów i Turków w piątek 11 czerwca w Rzymie. Polacy będą mogli zobaczyć reprezentację biało-czerwonych już 14 czerwca w Petersburgu, ponieważ będą oni rywalizować ze Słowacją.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Były prezydent
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...