poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Beata Kozidrak skazana! Kara sześciu miesięcy

Beata Kozidrak skazana! Kara sześciu miesięcy

Mokotowski Sąd Rejonowy wydał ostateczny wyrok ws. Beaty Kozidrak, która prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Piosenkarka została skazana na sześć miesięcy prac społecznych. Dodatkowo, celebrytka dostała pięcioletni zakaz prowadzenia aut.

Beata Kozidrak skazana. Jaki wyrok orzekł sąd?
Źródło: CGM.PL / Youtube

Kozidrak skazana

Decyzja o wyroku zapadła 29 października, przez Warszawsko-Mokotowski Sąd Rejonowy. Piosenkarka została skazana na sześć miesięcy prac społecznych, w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Dodatkowo, Beata Kozidrak, dostała zakaz prowadzenia wszelkich urządzeń mechanicznych, na okres 5 lat. Sąd mokotowski uznał, że celebrytka musi jeszcze zapłacić 10 tysięcy na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Niesłusznych wyrok?

Jedna z rzeczniczek prokuratury okręgowej, zapowiedziała, że złoży sprzeciw, ponieważ kara jest niewspółmierna, do popełnionego czynu.

W ocenie oskarżyciela publicznego orzeczona wobec oskarżonej kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu – stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżona

Celebrytka w mediach społecznościowych wydała oświadczenie, zaraz po tym, jak została przyłapana na jeździe pod wpływem alkoholu.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa – pisała artystka.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?