środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Atak na Andrzeja Piasecznego! Inne gwiazdy reagują!

Atak na Andrzeja Piasecznego! Inne gwiazdy reagują!

Atak na Andrzeja Piasecznego jest zaskoczeniem dla wielu osób. Piosenkarz leży obecnie w szpitalu, ponieważ zachorował na koronawirusa. Okazuje się, że koronasceptycy zarzucają mu kłamstwa i manipulacje.

Instagram tajną bronią celebrytów?

Wielu Polskich i zagranicznych celebrytów wybrało sobie Instagram jako nowe miejsce, w którym wyrażają opinie. Wychodzą z założenia, że skoro to ich konto, mogą tam mówić co i o kim chcą. Niestety ich opinie są często krzywdzące dla innych osób.

Viola Kołakowska jest jedną z najbardziej znanych koronasceptyczek, która swoje „mądrości” przekazuje fanom poprzez relacje. Kobieta już kilkukrotnie podważyła istnienie wirusa, nawoływała do nie zakładania maseczek, a teraz zaatakowała Piasecznego po tym jak na jego profilu pojawił się film, w którym informuje, że jest chory i nawołuje do uważania na siebie.

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Atak Violi Kołakowskiej i odpowiedź innych celebrytów

Na odpowiedź do filmu Piaska nie trzeba było długo czekać. „Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś?” – napisała Kołakowska.

Do ataku Kołakowskiej, która najbardziej znana jest z tego, że urodziła dzieci Tomasza Karolaka odniosło się kilku polskich celebrytów. W tym Dorota Gardias, która była oburzona słowami byłej modelki. Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu odniosła się również do słów Kołakowskiej. Skrytykowała jej głupotę i poparła mówienie o koronawirusie.

Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera"!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
atak
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...