środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany aktor zgwałcił młodą kobietę. ,,Brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny''

Znany aktor zgwałcił młodą kobietę. ,,Brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny”

Armie Hammer to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Mężczyzna zagrał w takich filmach jak „Tamte dni, tamte noce”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „J. Edgar” i „The Social Network”

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Kanibalizm i perwersyjny seks to dla niego codzienność…

Hammer został publicznie oskarżony o gwałt przez 24-letnią kobietę, która ukrywa się pod pseudonimem Effie. Ostatnio świat obiegły plotki, że mężczyzna jest skłonny do kanibalizmu oraz perwersyjnego seksu. Kiedy ludzie dowiedzieli się co robił aktor natychmiast zgłosiły się kobiety, które doświadczyły złych intencji Armiego Hammera. Jedna z ofiar powiedziała, że Armie chciał „zgrillować i zjeść jej żebra” Aktor oświadczył, że wszystkie jego partnerki dawały aprobatę na to z nimi robił.

Niewinna znajomość

Aktor poznał się z Effie cztery lata temu na jednym z portali społecznościowych. Po wymianie zdań spotkali się w rzeczywistości. Kobieta przyznaje, że spotkanie się z Hammerem było wielkim błędem. Effie po jakimś czasie zaczęła być wykorzystywana seksualnie i emocjonalnie. Dziewczyna w tym tygodniu oskarżyła o gwałt aktora, ale ten zaprzecza wszelkim informacjom przekazanym przez Effie. Adwokat aktora zebrał materiały dowodowe w postaci wiadomości SMS, ale nie wiadomo czy kiedykolwiek zostaną one upublicznione.

,,Brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny”

W czwartek odbyła się internetowa konferencja prasowa, w której wziął udział pełnomocnik i sama Effie. Kobieta z płaczem przyznała, że 24 kwietnia 2017 roku w domu aktora w Los Angeles została brutalnie zgwałcona. Według ofiary Hammer postawił na jej ciele wiele krwi i siniaków. Kobieta przyznała, że relacja z aktorem zrujnowała jej psychikę i doprowadziła do myśli samobójczych.

24 kwietnia 2017 roku Armie Hammer brutalnie gwałcił mnie przez cztery godziny w swoim domu w Los Angeles. W trakcie gwałtu wielokrotnie uderzał moją głową o ścianę i bił mnie po twarzy. Dopuścił się również innych aktów przemocy, na które nie wyrażałam zgody – wyznała Effie

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...
Aktor
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...