czwartek, 2 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Agata Młynarska umiera?! Dziennikarka w szpitalu

Agata Młynarska umiera?! Dziennikarka w szpitalu

Znana polska dziennikarka Agata Młynarska, zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, ale tym razem jest o wiele gorzej. Publicystka trafiła do szpitala w ciężkim stanie, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Agata Młynarska
fot: Instagram.com/ @agata_mlynarska
Barbara Kurdej-Szatan pod wpływem alkoholu! Były również narkotyki

Dziennikarka w szpitalu

Agata Młynarska opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym poinformowała, że trafiła do łódzkiego szpitala. Niejednokrotnie dziennikarka opisywała swoje dolegliwości, z którymi musi się zmagać każdego dnia m.in.: zespół Leśniowskiego-Crohna, ale także bóle mięśni, stawów, brzucha i głowy. Teraz jednak jest znacznie gorzej.

Doda trafi do więzienia?! Grozi jej do 8 lat więzienia

„Nie ma szans…”

Fani publicystki szybko spostrzegli, że kobieta trafiła do szpitala łódzkiego, o czym możemy przeczytać na Instagramie Młynarskiej. Jak pisze dziennikarka, powodem, okazała się astma.

Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć – uspokaja dziennikarka.

Dalej możemy przeczytać, że przyczyną wystąpienia choroby, było przepracowanie – z którego znana jest dziennikarka.

Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii – wyznała publicystka.

Doda trafi do więzienia?! Grozi jej do 8 lat więzienia

Szczęśliwy „finał”

Na całe szczęście, Agata Młynarska wróciła już do domu, za co jest ogromnie wdzięczna opiece medycznej szpitala. Poinformowała również, że na pewno pojawi się na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby krzyknąć „tak się bawi stolica!”.

Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham , siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam. 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie – „ tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo Wośp gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu. – zapewnia Młynarska.

Barbara Kurdej-Szatan pod wpływem alkoholu! Były również narkotyki
NEWSLETTER

Kaczyński będzie musiał oddać posadę! Dramat PiS

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu, obecnie rządząca koalicja traci poparcie społeczeństwa.

Szokujące dane dotyczące inflacji! Padł rekord

Wzrost cen przebił oczekiwania. Jak podaje Główny Urząd Statystyczny usługi i ceny towarów rosną w ekspresowym tempie. Drożyzna uderzy po kieszeniach Polaków.

Barbara Kurdej-Szatan pod wpływem alkoholu! Były również narkotyki

Zaraz po aferze z pamiętnym wpisem aktorki na Instagramie dotyczącym pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej, Barbara Kurdej-Szatan wydała swoją bibliografię pt.: „Jak to...

Awantura w Sejmie! Posłowie wykluczeni z obrad

Posłowie Konfederacji zostali wykluczeni z wtorkowego posiedzenia Sejmu. Powodem był brak maseczek. Marszałek Elżbieta Witek kilkukrotnie zwracała uwagę posłom jednak bezskutecznie.

Prezydent chory na koronawirusa! Opuścił szpital

U prezydenta stwierdzono koronawirusa. Konieczna była hospitalizacja. W sobotę opuścił szpital i na czas kwarantanny przeniósł się do swojej rezydencji w Lanach.

Dramat na komisariacie w Łodzi. Policjant postrzelił się

Nie żyje jeden z funkcjonariuszy, który postrzelił się przed komisariatem. Do tragedii doszło we wtorek ok. godziny 15:00. Jak przekazuje łódzka policja...

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duchownych często ma kontrowersyjne podejście na wiele tematów. Czym zaskoczył tym razem? Wygłosił mowę, która zszokowała wszystkich...

To koniec Kaczyńskiego i PiS-u?! Sensacyjne doniesienia

Polski Ład, pięćset plus, zamiatanie afer pod dywan i tysiące protestów, tak można podsumować ostanie lata działalności Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiciele partii...