wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Afera o szczepienia! Wyciekła treść maila z fundacji Krystyny Jandy!

Afera o szczepienia! Wyciekła treść maila z fundacji Krystyny Jandy!

Afera o szczepienie trwa najlepsze! Na jaw wychodzą nowe fakty, lista nazwisk zaszczepionych celebrytów jest coraz dłuższa, a tłumaczenia gwiazd coraz ciekawsze. Wyciekł mail z fundacji Jandy dotyczący szczepień.

Dyrektor Fundacji, Alicja Przerazińska, wysłała maila, w którym prosi o podanie imienia, nazwiska oraz numer PESEL osób, które są zdecydowane przyjąć dawkę szczepionki na COVID-19.

Żadnej z gwiazd nie zastanowiło, że nie należą do grupy „0”, nie dziwił ich również fakt, że skoro mają promować akcję masowych szczepień to przydaliby się fotoreporterzy, telewizja lub ktokolwiek związany z mediami, kto mógłby nagłośnić sprawę.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Czarna lista zaszczepionych

Lista zawiera ponoć 18 nazwisk gwiazd, które poddały się szczepieniu. Są na niej takie nazwiska jak Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna czy Edward Miszczak.

Gwiazdy zostały zaszczepione poza kolejnością. Celebryci tłumaczą się „akcją promującą szczepienia”. Warszawski Uniwersytet Medyczny mówi o dodatkowej puli szczepionek od Agencji Rezerw Materiałowych, a od NFZ sugestię, aby zaszczepić szereg osób ze świata kultury. Ani ARM, ani NFZ nie potwierdzają tej wersji.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Bardziej uprzywilejowani?

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zwrócił się z prośbą o wyjaśnienie sytuacji do Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Redaktorzy Wprost dotarli do treści maila, który został wysłany do aktorów przez Alicję Przerazińską, która jest dyrektorem Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

afera
Treść maila wysłanego do gwiazd
Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
afera
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...