środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Afera o szczepienia! Wyciekła treść maila z fundacji Krystyny Jandy!

Afera o szczepienia! Wyciekła treść maila z fundacji Krystyny Jandy!


Afera o szczepienie trwa najlepsze! Na jaw wychodzą nowe fakty, lista nazwisk zaszczepionych celebrytów jest coraz dłuższa, a tłumaczenia gwiazd coraz ciekawsze. Wyciekł mail z fundacji Jandy dotyczący szczepień.

Dyrektor Fundacji, Alicja Przerazińska, wysłała maila, w którym prosi o podanie imienia, nazwiska oraz numer PESEL osób, które są zdecydowane przyjąć dawkę szczepionki na COVID-19.

Żadnej z gwiazd nie zastanowiło, że nie należą do grupy „0”, nie dziwił ich również fakt, że skoro mają promować akcję masowych szczepień to przydaliby się fotoreporterzy, telewizja lub ktokolwiek związany z mediami, kto mógłby nagłośnić sprawę.

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Czarna lista zaszczepionych

Lista zawiera ponoć 18 nazwisk gwiazd, które poddały się szczepieniu. Są na niej takie nazwiska jak Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna czy Edward Miszczak.

Gwiazdy zostały zaszczepione poza kolejnością. Celebryci tłumaczą się „akcją promującą szczepienia”. Warszawski Uniwersytet Medyczny mówi o dodatkowej puli szczepionek od Agencji Rezerw Materiałowych, a od NFZ sugestię, aby zaszczepić szereg osób ze świata kultury. Ani ARM, ani NFZ nie potwierdzają tej wersji.

Michał Piórg trafił do szpitala! Lekarze nie wiedzą co już robić...

Bardziej uprzywilejowani?

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zwrócił się z prośbą o wyjaśnienie sytuacji do Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Redaktorzy Wprost dotarli do treści maila, który został wysłany do aktorów przez Alicję Przerazińską, która jest dyrektorem Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

afera
Treść maila wysłanego do gwiazd
Dramatyczny wypadek z udziałem gwiazd disco polo! Wjechał w nich pijany kierowca

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
afera
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...