środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kościół Szok! Ojciec Rydzyk nie ma pieniędzy! Musi prosić wiernych o wsparcie

Szok! Ojciec Rydzyk nie ma pieniędzy! Musi prosić wiernych o wsparcie


Ojciec Tadeusz Rydzyk znany jest z tego, że prowadzi wiele interesów, które mogłoby się wydawać przynoszą mu spore korzyści finansowe. Okazuje się, że ksiądz jest biedny jak przysłowiowa mysz kościelna. Jaka jest prawda?

Luksusowe samochody, życie w dostatku czy intratne interesy. A jednak ojciec Rydzyk ma czelność mówić o tym, że ledwo wystarcza mu do pierwszego następnego miesiąca. Trzeba mieć tupet, żeby przy takich dochodach oraz dofinansowaniach prosić o pieniądze.

Gdyby ten apel dotyczył najbogatszych nie oburzałby aż tak bardzo. Jednak problemem jest grupa docelowa, czyli ludzi w wielu 50+, którzy są już na emeryturze, często niewystarczającą na podstawowe potrzeby.

Każda złotówka się liczy

Wokół nas jest wiele potrzebujących dzieci, fundacji, zwierząt czy ośrodków pomocy dla osób starszych, które warto wspomóc przy okazji rozliczenia z podatku. Można wybrać cel i przekazać 1%, jednak Ojciec Rydzyk uważa, że to jemu należy się ta darowizna.

Po raz kolejny nawoływał swoich słuchaczy do przekazania jałmużny. Podkreślił również, że wszystko zostanie wynagrodzone darczyńcom na Sądzie Ostatecznym.

„Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili, Nikt nie zabierze w wieczność ze sobą czegokolwiek. Zabierzemy zasługi za dobre czyny i one będą za nami przemawiały” – mówił na antenie.

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
ojciec
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...