wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kościół Szok! Ojciec Rydzyk nie ma pieniędzy! Musi prosić wiernych o wsparcie

Szok! Ojciec Rydzyk nie ma pieniędzy! Musi prosić wiernych o wsparcie

Ojciec Tadeusz Rydzyk znany jest z tego, że prowadzi wiele interesów, które mogłoby się wydawać przynoszą mu spore korzyści finansowe. Okazuje się, że ksiądz jest biedny jak przysłowiowa mysz kościelna. Jaka jest prawda?

Luksusowe samochody, życie w dostatku czy intratne interesy. A jednak ojciec Rydzyk ma czelność mówić o tym, że ledwo wystarcza mu do pierwszego następnego miesiąca. Trzeba mieć tupet, żeby przy takich dochodach oraz dofinansowaniach prosić o pieniądze.

Gdyby ten apel dotyczył najbogatszych nie oburzałby aż tak bardzo. Jednak problemem jest grupa docelowa, czyli ludzi w wielu 50+, którzy są już na emeryturze, często niewystarczającą na podstawowe potrzeby.

Każda złotówka się liczy

Wokół nas jest wiele potrzebujących dzieci, fundacji, zwierząt czy ośrodków pomocy dla osób starszych, które warto wspomóc przy okazji rozliczenia z podatku. Można wybrać cel i przekazać 1%, jednak Ojciec Rydzyk uważa, że to jemu należy się ta darowizna.

Po raz kolejny nawoływał swoich słuchaczy do przekazania jałmużny. Podkreślił również, że wszystko zostanie wynagrodzone darczyńcom na Sądzie Ostatecznym.

„Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili, Nikt nie zabierze w wieczność ze sobą czegokolwiek. Zabierzemy zasługi za dobre czyny i one będą za nami przemawiały” – mówił na antenie.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
ojciec
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...