piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kościół Ksiądz wyłudza ogromne pieniądze! Parafianie proszą o pomoc

Ksiądz wyłudza ogromne pieniądze! Parafianie proszą o pomoc


Wierni z Wielowsi apelują o pomoc. Ksiądz za wszystko co zrobi pobiera ogromne sumy. Tylko za otworzenie bramy cmentarza oczekuje 200 złotych.

Ksiądz traktuje kościół jak biznes

Zaistniałe sytuacje opisuje ,,Gazeta Wyborcza”. Ksiądz, który zarządza parafią w Wielowsi oczekuje ogromnych pieniędzy za wykonywane czynności. Parafianie uważają, że nie powinni za nie płacić. Według wiernych proboszcz prowadzi swój własny biznes i dokonuje nieuczciwych praktyk. Ksiądz oczekuje pieniędzy za możliwość skorzystania z kaplicy, otworzenia bramy cmentarza czy odwiedzenia chorego.

Parafianie pytają się o budżet

Parafianie od jakiegoś czasu domagają się wyremontowania kościoła, który nie jest w najlepszym stanie. W liście do arcybiskupa napisano o problemach wiernych, pisząc, że: ,,Parafianie głośno martwią się i pytają o budżet parafii. Kościół wymaga malowania, ale póki co renowacji została poddana działająca stajenka. Do stajenki betlejemskiej zamówiono nowe polichromowane figurki za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dookoła kościoła zamontowano drogie oświetlenie 'najwyższych lotów', w kościele zaś pojawiły się nowe konfesjonały, którym przecież niczego nie brakowało”.

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!

Popularne lody wycofane ze sprzedaży! Uważaj, aby ich nie jeść. Mogą Ci poważnie zaszkodzić

Wycofano ze sprzedaży jedne z najpopularniejszych lodów. Rzecznik Komisji Europejskiej nakazał wycofać lody ze szkodliwymi substancjami z obiegu.
Ksiądz
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...