wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Z TVN odeszło najbardziej rozpoznawalne nazwisko!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Z TVN odeszło najbardziej rozpoznawalne nazwisko!

Każda stacja telewizyjna ma swoje „twarze”, które są rozpoznawalne przez odbiorców. TVN ma również jedno bardzo znane nazwisko, które w stacji sieje postrach, a wśród odbiorców oznacza zapowiedź nowej ramówki.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mowa oczywiście o Edwardzie Miszczaku, który z telewizją TVN kojarzy się od wielu lat. Jak podał portal WirtualneMedia.pl Miszczak odszedł ze stacji. Z zarządu spółki Discovery Polska odeszła również Katarzyna Kieli, która była prezesem oraz dyrektorem zarządzającą Discovery w regionie EMEA. Na jej miejsce został wyznaczony Grzegorz Ziółkowski, który już objął jej stanowisko.

Miszczak przestał pełnić funkcję wiceprezesa. Od listopada zasiada on w zarządzie spółki Green Content. A od grudnia jest również członkiem zarządu spółki Stavka nadającej TTV. Wiceprezesem zarządu był od 2018 roku, jednak w samym zarządzie jest od 2012 roku. TVN nie komentuje doniesień.

Potrzeba zmian?

Nie znamy szczegółów odejścia Miszczaka z TVN, ale spekuluje się, że dostanie on nowe zadanie. Będzie tworzył nowe formaty dla stacji. Inni mówią o zatargach w zarządzie, które zmusiły go do opuszczenia stacji.

Były wiceprezes znany jest z tego, że sieje postrach wśród pracowników, ma swoich ulubieńców i wyszukuje perełki, które przyniosą stacji sukces. Do ulubienic swego czasu należała Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
TVN
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...