wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes Przysięga Elona Muska, sprzeda swoje domy!

Przysięga Elona Muska, sprzeda swoje domy!

Elon Musk rozwinął swoją obietnicę sprzedaży swoich domów i większości swoich rzeczy, mówiąc komikowi Joe Roganowi, że ludzie coraz bardziej i błędnie źle oceniają istnienie miliarderów.

„Posiadanie w pewnym sensie cię obciąża”, powiedział dyrektor generalny Tesla Inc. i SpaceX w podcastu „The Joe Rogan Experience”. „To rodzaj ataku, wiesz? Ludzie mówią: „Hej, miliarderze, masz wszystkie te rzeczy.” Cóż, teraz nie mam żadnych rzeczy. Co teraz zamierzasz zrobić?”

48-letni Musk wystawił na sprzedaż dwa domy w Kalifornii na sprzedaż w niedzielę, szukając łącznie 39,5 miliona dolarów za nieruchomości Bel Air, w tym jeden wcześniej należący do zmarłego Gene Wildera. Przysięgał sprzedać domy i większość swojego mienia w serii 1 maja tweetów, w których również powiedział, że uważa, że ​​cena akcji Tesli była zbyt wysoka.

Wartość rynkowa Tesli na początku tego tygodnia osiągnęła próg konieczny do zebrania 1,69 miliona opcji na akcje, które może wykonać za 350,02 USD za sztukę, co daje im wartość ponad 700 milionów USD. Osiągnięcie wszystkich celów określonych w pakiecie płac może przynieść Muskowi ponad 50 miliardów dolarów, zgodnie z szacunkami Tesli.

Sekwencja wirusów

Musk i Rogan rozmawiali przez około dwie godziny o synu Muska urodzonym wcześniej w tym tygodniu, jego startupie Neuralink z interfejsem mózgowym i koronawirusie.

„Widziałem, jak cała ta gra rozgrywa się w Chinach, zanim zagrała w Stanach Zjednoczonych”, powiedział Musk o rozprzestrzenianiu się wirusa. „To jak ponowne obejrzenie tego samego filmu, ale po angielsku”.

Musk był krytyczny wobec środków zamykających, twierdząc, że są obrazą wolności obywatelskich. Zakład montażu pojazdów firmy w Fremont w Kalifornii jest bezczynny od końca marca, a władze służby zdrowia w rejonie zatoki San Francisco nakazały ludziom schronienie się do końca miesiąca.

Gubernator Gavin Newsom zasygnalizował, że Kalifornia jest gotowa wkroczyć w drugi etap ponownego otwarcia, ale hrabstwa mogą ustalić własne harmonogramy.

Przewidywanie ponownego otwarcia
„Szybko zmierzamy w kierunku otwarcia kraju” – powiedział Musk. „Stanie się to niezwykle szybko w ciągu najbliższych kilku tygodni”.

Musk powiedział, że kolejne priorytety Tesli to zwiększenie produkcji nowego crossovera Model Y, budowa fabryki pod Berlinem, rozszerzenie produkcji w nowym zakładzie na obrzeżach Szanghaju i rozwój Cybertrucka. Musk powiedział, że Cybertruck prawdopodobnie pojawi się przed samochodem sportowym nowej generacji Roadster.

Musk spowodował burzę ogniową, kiedy po raz ostatni pojawił się na podcastie we wrześniu 2018 r., Ściągając od tępego Rogana, który powiedział, że zawiera tytoniu zmieszanego z marihuaną. Pentagon później przejrzał federalne poświadczenie bezpieczeństwa Musk uzyskane jako dyrektor generalny Space Exploration Technologies Corp., który jest certyfikowany do startu wojskowych satelitów szpiegowskich. Firma planuje wysłać amerykańskich astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną dla NASA pod koniec tego miesiąca.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...