poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes Przysięga Elona Muska, sprzeda swoje domy!

Przysięga Elona Muska, sprzeda swoje domy!


Elon Musk rozwinął swoją obietnicę sprzedaży swoich domów i większości swoich rzeczy, mówiąc komikowi Joe Roganowi, że ludzie coraz bardziej i błędnie źle oceniają istnienie miliarderów.

„Posiadanie w pewnym sensie cię obciąża”, powiedział dyrektor generalny Tesla Inc. i SpaceX w podcastu „The Joe Rogan Experience”. „To rodzaj ataku, wiesz? Ludzie mówią: „Hej, miliarderze, masz wszystkie te rzeczy.” Cóż, teraz nie mam żadnych rzeczy. Co teraz zamierzasz zrobić?”

48-letni Musk wystawił na sprzedaż dwa domy w Kalifornii na sprzedaż w niedzielę, szukając łącznie 39,5 miliona dolarów za nieruchomości Bel Air, w tym jeden wcześniej należący do zmarłego Gene Wildera. Przysięgał sprzedać domy i większość swojego mienia w serii 1 maja tweetów, w których również powiedział, że uważa, że ​​cena akcji Tesli była zbyt wysoka.

Wartość rynkowa Tesli na początku tego tygodnia osiągnęła próg konieczny do zebrania 1,69 miliona opcji na akcje, które może wykonać za 350,02 USD za sztukę, co daje im wartość ponad 700 milionów USD. Osiągnięcie wszystkich celów określonych w pakiecie płac może przynieść Muskowi ponad 50 miliardów dolarów, zgodnie z szacunkami Tesli.

Sekwencja wirusów

Musk i Rogan rozmawiali przez około dwie godziny o synu Muska urodzonym wcześniej w tym tygodniu, jego startupie Neuralink z interfejsem mózgowym i koronawirusie.

„Widziałem, jak cała ta gra rozgrywa się w Chinach, zanim zagrała w Stanach Zjednoczonych”, powiedział Musk o rozprzestrzenianiu się wirusa. „To jak ponowne obejrzenie tego samego filmu, ale po angielsku”.

Musk był krytyczny wobec środków zamykających, twierdząc, że są obrazą wolności obywatelskich. Zakład montażu pojazdów firmy w Fremont w Kalifornii jest bezczynny od końca marca, a władze służby zdrowia w rejonie zatoki San Francisco nakazały ludziom schronienie się do końca miesiąca.

Gubernator Gavin Newsom zasygnalizował, że Kalifornia jest gotowa wkroczyć w drugi etap ponownego otwarcia, ale hrabstwa mogą ustalić własne harmonogramy.

Przewidywanie ponownego otwarcia
„Szybko zmierzamy w kierunku otwarcia kraju” – powiedział Musk. „Stanie się to niezwykle szybko w ciągu najbliższych kilku tygodni”.

Musk powiedział, że kolejne priorytety Tesli to zwiększenie produkcji nowego crossovera Model Y, budowa fabryki pod Berlinem, rozszerzenie produkcji w nowym zakładzie na obrzeżach Szanghaju i rozwój Cybertrucka. Musk powiedział, że Cybertruck prawdopodobnie pojawi się przed samochodem sportowym nowej generacji Roadster.

Musk spowodował burzę ogniową, kiedy po raz ostatni pojawił się na podcastie we wrześniu 2018 r., Ściągając od tępego Rogana, który powiedział, że zawiera tytoniu zmieszanego z marihuaną. Pentagon później przejrzał federalne poświadczenie bezpieczeństwa Musk uzyskane jako dyrektor generalny Space Exploration Technologies Corp., który jest certyfikowany do startu wojskowych satelitów szpiegowskich. Firma planuje wysłać amerykańskich astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną dla NASA pod koniec tego miesiąca.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...