wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes Protest przedsiębiorców pod siedzibą premiera

Protest przedsiębiorców pod siedzibą premiera

Pod siedzibą premiera pojawili się protestujący przedsiębiorcy. Pomimo zapewnień pomocy i tarcz antykryzysowych, wielu z nich zamknęło swoje interesy lub zaraz to zrobią.

Nie każdego stać na protest

Okazuje się, że wielu chętnych do protestu nie pojawiło się w umówionym miejscu. Nie jest to brak chęci czy czasu – bo tego mają w nadmiarze, ale brak funduszy na przyjazd. Wielu przedsiębiorców stoi pod ścianą, a ich biznesy upadną lada moment, a ich nie stać aby wykrzyczeć jak bardzo mają dosyć.

Wiele osób pisało, że chętnie by przyjechało, ale nie mają na bilet. Rozumiesz? Ich nie stać na bilet na pociąg za kilkadziesiąt złotych. A mówimy o przedsiębiorcach, ludziach dość inteligentnych, zaradnych, pracowitych. Oni by chętnie przyjechali, ale nie mogą poświęcić pieniędzy – mówił jeden z protestujących.

PKD

Polska Klasyfikacja Działalności – czyli PKD to podział działalności gospodarczych realizowanych przez wszystkie polskie firmy. Swoje branże, opisane kodem, wybiera się w trakcie zakładania firmy. Można wybrać kilka, ale zawsze jeden musi być wiodący i to z niego wynikają konsekwencje formalne dla przedsiębiorcy. Wielu przedsiębiorców przekonało się, że te kody to często gwóźdź do ich biznesowej trumny.

Od 8 lat produkujemy unikatowe pamiątki, które co roku trafiały do wielu miejscowości turystycznych w Polsce i za granicą. Wyjątkowe produkty, z ręcznie malowanymi zabytkami z różnych miast. W momencie nadejścia pandemii, zamknięcia granic i upadku turystyki nasi stali kontrahenci przestali zamawiać u nas towar, a cały przygotowany wcześniej leży po dziś dzień w magazynach – mówi money.pl Ania, która ma kod PKD 90.03 czyli „artystyczna i literacka działalność twórcza”.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
protest
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...