wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes Znany sklep znika z Polski! Dla Ciebie również będzie to szokiem.

Znany sklep znika z Polski! Dla Ciebie również będzie to szokiem.

Pandemia i obostrzenia wprowadzane przez rząd nie dają chwili wytchnienia firmom, które prowadzą swoje działalności w centrach handlowych. Galerie już kilkukrotnie w tym roku zostały zamknięte co spowodowało wycofanie się wielu marek z polskiego rynku. 

Koniec działalności…

Kolejną firmą, która zdecydowała się wycofać swój sklep stacjonarny jest Promod. Już niebawem wszystkie sklepy tej marki znikną z Polski. Decyzja została podjęta przez właścicieli, którzy zmuszeni zostali przenieść swój biznes do internetu przez tymczasowe zamknięcie galerii handlowych. 

sklep

Wyprzedaż jakiej nie było

Promod istnieje w Polsce od 1999 roku. W jeszcze istniejących sklepach, towar marki odzieżowej z aktualnej kolekcji jest przeceniony o 50 procent, a poprzedniej aż 70 procent. Firma pochodzi z Francji, a swoją działalność przenosi do internetu przez co chce skupić się na swoim rodzimym rynku. 

Tak źle jeszcze nie było!

Promod to nie pierwsza, i pewnie nie ostatnia firma, która przeniesie swoją działalność do internetu, aby nie płacić za koszty utrzymania lokali. Galerie handlowe działają w czasie pandemii w bardzo ograniczonym zakresie i z dużym naciskiem na bezpieczeństwo klientów. Nowa decyzja rządu o wprowadzeniu narodowej kwarantanny i zamknięciu sklepów doprowadzi do zamykania kolejnych sklepów znanych marek w Polsce. 

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
sklep
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...