środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Biznes Praca sezonowa w tym roku będzie opłacalna jak nigdy wcześniej!

Praca sezonowa w tym roku będzie opłacalna jak nigdy wcześniej!

Praca sezonowa w te wakacje może się okazać dużo bardziej opłacalna niż w poprzednich latach. Przedsiębiorcy przygotowują się do odmrażania gospodarki, a studenci i maturzyści już zaczynają poszukiwania dorywczych prac.

Rozmrażanie gospodarki

Po miesiącach zamrożenia, znowu wszystko zaczyna wracać do normy. Turyści, którzy przez tyle czasu nigdzie nie wyjeżdżali będą bardziej skorzy do wydawania większej ilości pieniędzy. Restauratorzy, hotelarze, a także drobi przedsiębiorcy właśnie na to liczą.

Jednak pomimo, że wszystko na wakacje wróci do normy przedsiębiorcy mają problemy ze znalezieniem pracowników. Wiele osób w czasie zamrożenia postanowiło się przebranżowić. Okazuje się, że ciężko jest znaleźć dobrego pracownika hotelowego, kucharza czy kelnera.

Stawki jakich nie było, nocleg, kursy?

Warunki wydają się dużo atrakcyjniejsze niż rok temu. Pracodawcy prześcigają się w pomysłach jak zachęcić młodych ludzi do pracy właśnie u nich. Za pracę 2 razy w tygodniu przy sprzątaniu domków można zarobić około 3 tysięcy miesięcznie.

Nad Bałtykiem można zatrudnić się w restauracji, a zarobki plasują się między 4 tys., a 6 tys. Przedsiębiorcy są zdesperowani dlatego można z nimi negocjować. Można zawalczyć o darmowy nocleg, czy posiłek w ciągu dnia. Okazuje się, że nie trzeba wyjeżdżać w tym roku za granicę do pracy, aby zarobić dobrą kwotę.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
rok
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...