wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes LUDZIE BIZNESU Nie wytrwało nawet 12 godzin! ,,Sprawa nie jest prosta’’.

Nie wytrwało nawet 12 godzin! ,,Sprawa nie jest prosta’’.

Nowe samochód Panek CarSharing nie wytrzymał nawet pół doby. Porsche Cayman dołączyło do floty firmy 11 grudnia. Kilkanaście godzin później jeden z wynajmujących rozbił auto w centrum Warszawy. Takiego nabytku Panek jeszcze nie stracił!

Panek CarSharing jest jedną z najpopularniejszych firm oferujących wynajem samochodów na minuty. W ofercie jest wiele ,,perełek’’ takich jak, BMW i8, Bentley Continental GT, ale ten, który dołączył do floty 11 grudnia był wyjątkowy. Nowym nabytkiem Panka było 245-konne Porsche Cayman. Niestety niedługo po oddaniu do użytku wypadło z usług. A firma prosiła o ostrożność… 

W dniu wydania samochodu firma Panek napisała o zachowaniu ostrożności i zablokowaniu możliwości odblokowywania systemu antypoślizgowego dla bezpieczeństwa podróżujących. 

Porsche Cayman I generacji napędza boxer 2.7/245 KM. – Dla bezpieczeństwa naszych klientów zablokowaliśmy możliwość odblokowania systemu antypoślizgowego. Jeśli wspólnie chcemy cieszyć się autem jak najdłużej, prosimy dajcie mu się rozgrzać przez pierwsze 10 km – napisali przedstawiciele firmy Panek tuż przed oddaniem samochodu do użytkowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Nieumyślność kierowcy i żal samochodu

Samochód był droży od pozostałych, bo kosztował 3,99 zł za minutę jazdy plus 4,99 złotych za 1 kilometr i 1,99 za minutę postoju. Osoba, która wypożyczyła Porsche była pijana i doprowadziła do wypadku około godziny 3 w nocy 12 grudnia. Najprawdopodobniej kierowca wpadł w poślizg po czym uderzył w barierki na skrzyżowaniu Placu Grzybowskiego z ulicą Twardą. 

Z wielkim żalem informujemy, że nasza wczorajsza nowość – Porsche Cayman wytrzymał w usłudze lekko ponad 12 godzin.  W nocy o 2:52 miała miejsce kolizja. Na miejscu policja stwierdziła winę innego pojazdu. Normalnie w tej sytuacji cała wartość szkody zostałaby pokryta z ubezpieczenia sprawcy. Niestety sprawa nie jest taka „prosta”. Kierowca naszego samochodu lekko przekroczył dozwoloną ilość alkoholu w organizmie, z którą można usiąść za kierownicą. Sprawa jest w toku. Nigdy nie wsiadajcie po alkoholu do samochodu w roli kierowcy. Czasami wystarczy jedno piwo, aby przekroczyć dopuszczalny limit. Przypominamy, że w Polsce jest to do 0,2 promila – napisała firma Panek CarSharing na swoim Facebook’u. 

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
sprawa
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...