niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes GOSPODARKA Rząd niszczy Polskie firmy podatkami, zamiast je obniżyć w czasie kryzysu

Rząd niszczy Polskie firmy podatkami, zamiast je obniżyć w czasie kryzysu

Według Konfederacji rząd niszczy Polskie firmy podatkami. W dobie pandemii podatki powinny być obniżane, a wręcz w niektórych sytuacjach zamrażane.Posłowie Konfederacji uważają, że władze rządzące chcą „dobić” przedsiębiorców oraz pracowników. W tym roku pomimo trudnej sytuacji gospodarczej na świecie oraz w Polsce rząd nie zdecydował się drastycznie obniżyć podatków co pomogłoby przedsiębiorcą.

Korwin – Mikke atakuje

W swoich wypowiedziach Janusz Korwin – Mikke podkreśla jak ciężko żyje się obecnie przedsiębiorcą w Polsce. Zaznaczył również, że możemy obserwować znaczy spadek cen skupu mięsa od m.in rolników, a wzrost cen w sklepach.

Korwin – Mikke atakuje władze i wytyka im nieudolną próbę pomocy przedsiębiorcą. Uważa również, że PiS nie umie sobie radzić w inny sposób niż dokładając nowe podatki.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!


Nowe podatki

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia, że sytuacja gospodarcza w kraju jest dobra, a tym bardziej stabilna. Uważa on, że podatki pozwalają nam utrzymać stabilność, której tak bardzo potrzebujemy w czasie kryzysu, który jest skutkiem koronawirusa.

Prawnik Konfederacji nie zgadza się z tym, aby zwiększone podatki pomagały w stabilizacji. Uważa on, że jest to za duże obciążenie dla przedsiębiorców, którzy coraz gorzej radzą sobie w obecnej sytuacji.

W styczniu 2021 roku mają zostać wprowadzone kolejne podwyżki podatków: handlowego, cukrowego, opodatkowania spółek komandytowych oraz opłaty przekształceniowej OFE. Premier Morawiecki nie chce się z nich wycofać tłumacząc się próbą stabilizacji.

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!
Źródłownp

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
Podatki
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...