czwartek, 30 maja, 2024
Godzinnik.pl Biznes FIRMA Provident - firma z niemal 30-letnim doświadczeniem!

Provident – firma z niemal 30-letnim doświadczeniem!

Provident to firma udzielająca pożyczek w Polsce od 1997 roku, należąca do grupy finansowej International Personal Finance. Mając wieloletnią historię finansowania jest jedną z najczęściej wybieranych firm na Polskim rynku. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Provident (opinie o firmie) ma swojej ofercie nie tylko różnego rodzaju pożyczki, ale również takie produkty jak karta kredytowa. Nie można podważyć pozytywnych opinii klientów korzystających z usług tej firmy.

Działając na rynku od 27 lat firma Provident zgromadziła ponad 4 miliony klientów z Polski, jednocześnie utrzymując poziom satysfakcji klientów na poziomie 90%! Jest to niemałe osiągnięcie, biorąc pod uwagę tak trudny aspekt jakim są pożyczki krótkoterminowe!

Provident – oferta

Firma Provident Polska dysponuje dwoma rodzajami kredytów konsumenckich, do wyboru mamy kredyt konsumencki z doradcą, polegający na zaciągnięciu pożyczki wraz z przedstawicielem firmy Provident. 

W tym celu można skontaktować się z infolinią pożyczkodawcy, w celu zapytania o wstępną propozycję finansową, która zostanie nam udzielona natychmiast. Jedynym wymogiem jest rozmowa z pracownikiem infolinii, który zbierze od nas najważniejsze informacje, a następnie sprawdzi, czy została dla nas przygotowana oferta. 

Jeśli decyzja będzie pozytywna, zostaniemy umówieni na spotkanie z doradcą finansowym, który podpisze z nami umowę. Jest to niezwykle wygodna forma, gdyż nie wymaga od nas nawet wychodzenia z domu!

Kolejną opcją jest kredyt konsumencki samoobsługowy, z którego można skorzystać wchodząc na stronę internetową firmy Provident. Panel samoobsługowy jest niezwykle prostym i przejrzystym narzędziem, dzięki czemu każdy może sobie z nim poradzić. 

Po wybraniu odpowiedniej kwoty i terminu spłaty zostaniemy przekierowani do strony, na której konieczne będzie wypełnienie formularza. Ważne jest aby uzupełnić wszystkie niezbędne dane zgodnie z prawdą, w innym wypadku kredyt nie zostanie nam przydzielony.

Trzecią opcją jest karta kredytowa Provi Smart wydawanej we współpracy z firmą Mastercard, dzięki której możemy płacić za zakupy online i stacjonarnie!

kredyty konsumenckie z doradcą lub samoobsługowe zaczynają się od 500 zł, a maksymalna kwota kredytu to aż 30 000 zł! Okres spłaty wynosi od 3 do 48 miesięcy. Korzystając z tego rodzaju finansowania możemy decydować o wysokości kwoty oraz czasie spłaty pożyczki. 

Karta kredytowa natomiast daje nam możliwość finansowania od 500 zł do 10 000 zł, na okres od 3 miesięcy do 48 miesięcy. 

Warto zaznaczyć, że celem firmy provident jest łączenie finansowe dla osób, które nie mają zdolności kredytowej w tradycyjnych instytucjach bankowych, dzięki czemu mamy możliwość do skorzystania ze wsparcia finansowego nawet w trudnych chwilach!

Provident – Czy warto skorzystać?

Decyzja o skorzystaniu z dodatkowego finansowania powinna zależeć tylko od Ciebie, więc należy samemu zdecydować na ile pilna jest potrzeba skorzystania z pożyczek. 

Niemniej jednak, jeśli wahasz się nad swoją decyzją, chcemy przedstawić wady i zalety płynące z kredytów konsumenckich firmy Provident:

Zalety

Wady

Pożyczki dostępne dla osób pełnoletnich – od 18 roku życia

Konieczność weryfikacji w bazach dłużników BIK, BIG, KRD itp

Rozpatrywanie wniosków w ciągu 15 minut

Konieczność wypełnienia wniosku z podaniem wszystkich danych osobowych przed poznaniem szczegółów oferty

Wybór spłat rat tygodniowych lub miesięcznych

Konieczność podania danych o pracodawcy

Możliwość otrzymania środków w weekend

Brak darmowej pożyczki dla nowych klientów

Dostępnych kilka ofert do wyboru, dla klientów o różnych potrzebach

Wysokie RRSO

Kredyty udzielane bez konieczności wychodzenia z domu

 

Możliwość posiadania kilku aktywnych pożyczek

 

Renomowana firma pożyczkowa działająca na polskim rynku od 27 lat

 

Provident – ogólna opinia klientów

Internet ma tę jedną zaletę, dzięki której klienci z całej Polski mogą podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami na temat danej firmy. Tak samo jest z firmą Provident, oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że wszelkie treści zamieszczane w Internecie, mogą znacznie odbiegać od rzeczywistości. 

Niemniej jednak przed skorzystaniem z jakiejkolwiek formy finansowania należy dokładnie zapoznać się z recenzjami oraz poznać ogólne informacje na temat firmy, z której usług chcemy skorzystać. 

Kilkanaście lat temu firma nie miała najlepszych ocen, a to głównie dlatego, że była postrzegana jako firma oferująca pożyczki dla osób bez zdolności kredytowej, mało opłacalne i kojarzyła się z pukającym co tydzień do drzwi doradcą. 

Jeszcze do niedawna Provident nie miał najlepszych opinii, głównie ze względu na to, że był postrzegany jako firma udzielająca pożyczek mało opłacalnych i dla osób bez zdolności kredytowej. Dodatkowo firma kojarzona była z natrętnymi doradcami, pukających do naszych drzwi co tydzień.

Wśród opinii innych klientów możemy natknąć się na negatywne komentarze, związane głównie z trudnością w komunikacji z doradcami klientów, niemniej jednak, to co nie umknie niczyjej uwadze, to ilość komentarzy pozytywnych.

Nie brakuje opinii zachwalających firmę Provident, w której klienci otwarcie mówią o tym, jak bardzo firma pomogła im w trudnych chwilach. Na plus oceniana jest zarówno strona internetowa firmy oraz aplikacja mobilna, ciesząca się ogromną popularnością.

To co nie budzi wątpliwości to fakt, iż firma Provident Polska to solidny partner finansowy, oferujący szybkie rozwiązania w zakresie pożyczek gotówkowych. Zapewniając elastyczne podejście do klienta oraz prosty proces wnioskowania sprawia, że korzystanie z ich usług jest łatwe i wygodne.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Apartamenty w szklarskiej porębie

Szklarska Poręba to miejscowość niezwykle malownicza i atrakcyjna turystycznie. Co warto zobaczyć...

Branża Vape w Polsce – przegląd i perspektywy

Czym jest "vaping" i jakie są jego korzenieZačnijmy...

Sprawdź, czy da się nauczyć języka angielskiego online!

Czy możliwe jest nauczenie się języka angielskiego online? Zdalna nauka podobno wymaga...

Torby Papierowe: Ekologiczne i Praktyczne Rozwiązanie dla Biznesu

Torby papierowe stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, zarówno wśród konsumentów,...

Wszystko, co musisz wiedzieć o swojej firmie!

Temat firm w Polsce jest cały czas, bardzo łakomym kąskiem. Dzieje się...

Prezes PGE: Energetyka węglowa nie jest w stanie funkcjonować zgodnie z zasadami rynkowymi. Konieczne jest wydzielenie tego segmentu ze spółki

Grupa PGE opublikowała zgodne z wcześniejszymi szacunkami wyniki finansowe za I kwartał 2024 roku. Znacząco wzrosły w tym czasie nakłady inwestycyjne, których wysokość przekroczyła 2...

Rosną koszty transportu morskiego. Wszystko przez ataki bojowników Huti na statki handlowe

Nie ustają ataki jemeńskich bojowników Huti na statki handlowe płynące przez Morze Czerwone. Coraz częściej statki płynące między portami w Europie i Azji wybierają trasy wokół...

Infrastruktura krytyczna w polskich miastach jest dobrze chroniona. Nadal są jednak słabe punkty

Po wybuchu wojny w Ukrainie polskie miasta są bardziej świadome konieczności ochrony infrastruktury krytycznej. W ocenie ekspertów jest ona chroniona na wysokim poziomie. Nie...

O TYM SIĘ MÓWI

Gdzie mieszka Wojciech Cejrowski?

Mało jest ludzi tak kontrowersyjnych, a jednocześnie posiadających tak dużą grupę fanów w Polsce, jak słynny twórca...

Edyta Jankiewicz wiek, kim jest, gdzie mieszka, dzieci

Są osoby, które z dnia na dzień zyskują popularność przez swoich bliskich, którzy osiągnęli sukces. Doskonałym tego przykładem jest Edyta Jankiewicz. Kobieta...

Małgorzata Leon – kim jest ta znana polska pisarka?

Małgorzata Leon: Biografia Wczesne Życie i Edukacja Małgorzata Leon, z domu Gronkowska, urodziła się w Toruniu. Dokładna data urodzenia nie jest znana, ale wiadomo, że jest...