środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes FINANSE Wielkie zmiany w jednym z największych banków w Polsce. Ta zmiana dotknie...

Wielkie zmiany w jednym z największych banków w Polsce. Ta zmiana dotknie wielu Polaków

Czwarty największy bank w Polsce zmienia ceny. Będzie drożej.mBank to czwarty największy bank w Polsce. Zarząd banku postanowił wprowadzić nowe ceny od marca 2021 roku. Klienci mogą spodziewać się wyższych opłat między innymi za prowadzenie konta czy wpłaty oraz wypłaty z bankomatów.

Pierwsze będą karty debetowe wydane do kont osobistych. Klienci od marca 2021 roku aby uniknąć opłaty za prowadzenie eKonta osobistego w wysokości 7 złotych będą musieli zrobić zakupy za minimum 350 zł. Obecnie bank wymaga jednej transakcji miesięcznie na dowolną kwotę.

Kolejne zmiany obejmą eKonto plus, eKonto m dla osób powyżej 25 roku życia oraz eKonta z darmowymi bankomatami. Aby nie płacić za kartę klienci będą musieli zalogować się w aplikacji raz w miesiącu oraz wydać oczywiście 350 zł. Jeśli nie zastosuje się do tych wymogów opłata za kartę wzrośnie z 7 do 10 zł. Za wydanie 350 zł bez logowania do aplikacji koszt to 3 zł.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba


Opłata za wypłaty ze wszystkich bankomatów wzrośnie z 7 do 9 złotych, dodatkowo wzrośnie prowizja za wpłaty do bankomatów Euronetu. Wzrosną też ceny za przelewy, wpłaty i wypłaty w placówkach mBanku.

Kwoty może nie należą do ogromnych jednak gdy zsumujemy okaże się, że miesięcznie możemy wydać na prowadzenie konta, obsługę oraz kartę nawet 20 – 30 złotych więcej. W czasach gdy wielu ludzi traci pracę 20 złoty w domowym budżecie robi różnicę.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!
ŹródłoBankier

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
bank
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...