wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Biznes FINANSE Ile zarabia Jarosław Kaczyński? Znamy dokładne kwoty!

Ile zarabia Jarosław Kaczyński? Znamy dokładne kwoty!

Jarosław Kaczyński, który jest obecnym Prezesem partii PiS całe swoje życie zawodowe oraz prywatne poświęcił polityce. Jest z nią związany od najmłodszych lat. Postawił politykę ponad chęć stabilizacji i założenia rodziny.Prezes dostaje nieopodatkowaną dietę poselską oraz pensję dodatkowo jest również na emeryturze. Sumując jego przychody wychodzi wysoka suma.

Ile zarabia Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński aby wejść do zarządu Zjednoczonej Prawicy zobowiązany był pokazać swoje oświadczenie majątkowe. Musiało być ono jak najbardziej aktualne. Musiał on przedstawić swoje przychody, udziały w spółkach, posiadanie nieruchomości oraz ruchomości, a także zadłużenie.Z dokumentów, które przedstawił Prezes Jarosław Kaczyński nie wynikało nic konkretnego. Pominął on kwestię swoich zarobków. Czy to oznacza, że nie dowiemy się ile zarabia?

Będąc wicepremierem zarabia on dużo lepiej niż przeciętny poseł. Zarobki posłów również nie są niskie. Będąc zastępcą premiera Mateusza Morawieckiego, Jarosław Kaczyński zarabia średnio dwa razy więcej niż przeciętny parlamentarzysta.

W ubiegłym roku prezes PiS zarabiał 8 tysięcy złotych, jego dieta poselska to około 2,5 tysięcy złotych miesięcznie. Dodając do tego niemałą emeryturę na konto Kaczyńskiego co miesiąc wpływa około 16,5 tysiąca złotych.

ŹródłoSuperBiznes

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pensja
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...