piątek, 5 marca, 2021
Godzinnik.pl Biznes Bieda puka do drzwi ojca Rydzyka! Może liczyć na 900 tysięcy z...

Bieda puka do drzwi ojca Rydzyka! Może liczyć na 900 tysięcy z tarczy antykryzysowej?!

Ojciec Rydzyk jak zawsze biedny, bez grosza przy duszy musi prosić swoich wiernych oraz państwo o pomoc finansową bo bez tego nie poradzi sobie.

Pieniądze zawsze się przydadzą

Niedawno Rydzyk nawoływał w swojej rozgłośni radiowej do oddawania 1% na jego rzecz. Gromił wtedy, że wszystko to będzie wynagrodzone na sądzie ostatecznym. Obłuda sięga tak wysoko, że nie wstyd mu było prosić o pieniądze głównie emerytów, którym czasami emerytury nie wystarcza na najpotrzebniejsze rzeczy.

Tym razem okazuje się, że dodatkowo firmy księdza skorzystają z rządowej tarczy antykryzysowej. Trzy podmioty związane z redemptorystą otrzymały ponad 900 tysięcy złotych wsparcia.

Tego się nie spodziewałeś! Najgorsze jeszcze przed nami

Samochody od bezdomnych, pieniądze od rządu – tak trzeba żyć!

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i technologii potwierdziło informacje o wsparciu fundacji ojca Rydzyka. Z podanych informacji wynika, że wsparcie otrzymały trzy fundacje. Spełniły one przepisy zawarte w ustawie z grudnia 2020 roku.

Wsparcie dotyczyło firm dotkniętych kryzysem związanym z koronawirusem. Było ono dostępne dla firm, które obniżyły pensje swoim pracownikom o 20% maksymalnie na pół roku.

Tego się nie spodziewałeś! Najgorsze jeszcze przed nami

Pomoc faktycznie jest potrzebna?

Ojciec Rydzyk prowadzi bardzo wiele interesów, które generują ogromne przychody. Datki od wiernych również nie należą do małych. Jednak jeśli można na czymś zarobić ksiądz zrobi wszystko, aby spełnić warunki i otrzymać pieniądze.

Największe wsparcie otrzymała BONUM sp. z o.o. – w kwocie 539 tys. 813,94 zł, wypłaconych w lipcu 2020. Fundacji Lux Veritas  wypłacono w maju 335 tys. 669,25 zł, a Nasza Przyszłość sp. z o.o. w maju otrzymała 27 667,77 zł.

Krzysztof Brejza opublikował odpowiedź Ministra Rozwoju. Zapytał on wszystkie ministerstwa o dotacje, które otrzymuje ojciec Rydzyk. Okazuje się, że zarówno MON jaki i MSZ nie oszczędzały na fundacji księdza.

Tego się nie spodziewałeś! Najgorsze jeszcze przed nami

„TVN kazał mi milczeć!” – szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show stacji!

Dominic D'Angelica był gwiazdą jednego z programów TVN. Tuż przed wielkim finałem na jaw wyszła sprawa z przeszłości mężczyzny. Teraz zdecydował się...

Masz ten produkt w domu? Najlepiej od razu wyrzuć go do kosza!

Główny Inspektorat Sanitarny wydał pilne ostrzeżenie. A Lidl i Biedronka wycofują się ze sprzedaży. Wszyscy, którzy kupili ten produkt powinni od razu...

Przyłębska dostała nagrodę za wyrok w sprawie aborcji!

Julia Przyłębska dostała nagrodę im. Grzegorza I Wielkiego. Została nagrodzona za odwagę oraz zakaz aborcji. Nagroda dla Prezes...

W jakim celu Jarosław Kaczyński jedzie w podróż z Mateuszem Morawieckim?

Jarosław Kaczyński razem z Mateuszem Morawieckim pojawili się w Świnoujściu. Wizyta związana jest z rozpoczęciem budowy tunelu łączącego wyspy Wolin oraz Uznam....

Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!

Dwóch braci wybrało się rano na ryby. Gdy do wieczora nie wrócili i nie było z nimi kontaktu zostały zawiadomione służby.

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier oraz minister zdrowia nadal planują wprowadzać ograniczenia na poziomie regionów. Los dwóch województw jest już praktycznie...