niedziela, 13 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Biznes Bieda puka do drzwi ojca Rydzyka! Może liczyć na 900 tysięcy z...

Bieda puka do drzwi ojca Rydzyka! Może liczyć na 900 tysięcy z tarczy antykryzysowej?!

Ojciec Rydzyk jak zawsze biedny, bez grosza przy duszy musi prosić swoich wiernych oraz państwo o pomoc finansową bo bez tego nie poradzi sobie.

Pieniądze zawsze się przydadzą

Niedawno Rydzyk nawoływał w swojej rozgłośni radiowej do oddawania 1% na jego rzecz. Gromił wtedy, że wszystko to będzie wynagrodzone na sądzie ostatecznym. Obłuda sięga tak wysoko, że nie wstyd mu było prosić o pieniądze głównie emerytów, którym czasami emerytury nie wystarcza na najpotrzebniejsze rzeczy.

Tym razem okazuje się, że dodatkowo firmy księdza skorzystają z rządowej tarczy antykryzysowej. Trzy podmioty związane z redemptorystą otrzymały ponad 900 tysięcy złotych wsparcia.

Samochody od bezdomnych, pieniądze od rządu – tak trzeba żyć!

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i technologii potwierdziło informacje o wsparciu fundacji ojca Rydzyka. Z podanych informacji wynika, że wsparcie otrzymały trzy fundacje. Spełniły one przepisy zawarte w ustawie z grudnia 2020 roku.

Wsparcie dotyczyło firm dotkniętych kryzysem związanym z koronawirusem. Było ono dostępne dla firm, które obniżyły pensje swoim pracownikom o 20% maksymalnie na pół roku.

Pomoc faktycznie jest potrzebna?

Ojciec Rydzyk prowadzi bardzo wiele interesów, które generują ogromne przychody. Datki od wiernych również nie należą do małych. Jednak jeśli można na czymś zarobić ksiądz zrobi wszystko, aby spełnić warunki i otrzymać pieniądze.

Największe wsparcie otrzymała BONUM sp. z o.o. – w kwocie 539 tys. 813,94 zł, wypłaconych w lipcu 2020. Fundacji Lux Veritas  wypłacono w maju 335 tys. 669,25 zł, a Nasza Przyszłość sp. z o.o. w maju otrzymała 27 667,77 zł.

Krzysztof Brejza opublikował odpowiedź Ministra Rozwoju. Zapytał on wszystkie ministerstwa o dotacje, które otrzymuje ojciec Rydzyk. Okazuje się, że zarówno MON jaki i MSZ nie oszczędzały na fundacji księdza.

Znaleziono ciało dziecka w torbie na dnie morza! Trwają dalsze poszukiwania

27 kwietnia ojciec porwał dwie córki. Dopiero dzisiaj u wybrzeża Teneryfy zostało odnalezione ciało jednej z sióstr. Znaleziono...

Duży spadek aborcji! Lekarze masowo odmawiają

Aborcja to temat, który dzieli społeczeństwo na pół. Jedni uważają, że jest jest to wolność i wybór kobiety, zaś drudzy, że jest...

Gdzie jechać na wakacje 2021? Lista bezpiecznych państw

Lista krajów gdzie można latać z Polski bez kwarantanny po przylocie: AlbaniaBułgariaChorwacjaCzarnogóraDominikanaEgiptHiszpania i Wyspy KanaryjskieKeniaKostarykaKubaLuksemburgMacedoniaMaderaMalediwyMaltaMeksykSzwecjaTurcjaWyspy Zielonego PrzylądkaTanzania i ZanzibarZjednoczone Emiraty Arabskie

Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego! ,,To się stanie”

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularnieszych jasnowidzów w Polsce. Niejednokrotnie jego wizje się spełniły, ale ta, którą przepowiedział na lato 2021 przeraża!

Niedzielski ostrzega! Może zrobić się niebezpiecznie

Tak się wszystko zaczęło... Koronawirus obecny jest w Polsce od marca 2020 roku. Od czasu pandemii dużo się zmieniło,...

Lech Wałęsa okradziony! Dawno nie było mu tak przykro

Lech Wałęsa od kilku lat jest właścicielem restauracji w Gdańsku. To co zdarzyło się pod koniec maja sprawiło mu wiele przykrości i...
Rydzyk
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...